Alaybey Hurda Alan, Alaybey Hurdacı

Alaybey Hurdacı

Hurdaların ekonomiye geri dönüşümleri gelişmiş bir ülke için önem arz eder. Bir ülke, üretemediği ham maddeyi dışarıdan ithal ediyorsa, bu ülke dışa bağımlıdır. Hurda haline gelen artıkların ham maddelerine tekrar dönüştürülmesi işlemleri de dışa bağımlılığı azaltan bir unsurdur. İzmirde hurdacı olarak, hizmet verdiğimiz geri dönüşüm faaliyetlerinden biri de demir hurda alım satım hizmetidir. Demir hurda firması olarak tüm hurdalarınız itina ile toplanarak hassas kantarlar ile ölçülür. Ölçüm sonucu ortaya çıkan hurda miktarına göre de anında ödeme yapılmaktadır. Hurdalarınızın gerçek değerinde satın alınması için firmamızı tercih etmeniz bizi mutlu edecektir. İzmir Karşıyaka’da Piyasada çok sayıda firma bulunmasına rağmen hurda alım hizmetini yüksek kalite ve ölçüm garantisi ile sunan firma sayısı çok azdır. Hurdalar arasında demirlerin ayıklanarak ham madde haline dönüştürülmesi için firmamızı önermekteyiz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Alaybey Hurdacı
Alaybey Hurdacı


Alaybey Hurda Alan Firmalar

Piyasada çok sayıda Alaybey hurda alımı firma bulunmasına rağmen hurda alım hizmetini yüksek kalite ve ölçüm garantisi ile sunan firma sayısı çok azdır. Hurdalar arasında demirlerin ayıklanarak ham madde haline dönüştürülmesi için firmamızı önermekteyiz. Alaybey HurdacıFirmamızı diğer firmalardan ayıran bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler firmamızın sektörde lider konumda olmasının sonucunda ortaya çıkmıştır. Demir hurda firması olarak belirgin farklılıklarımız şunlardır:


• Hurda toplama işlemleri belirlenen tarih ve saatte yerine getirilmektedir,

• Ölçüm garantisi sunularak hiçbir hak kaybı yaşanmamaktadır,

• Ölçülen hurdalar, ölçüm miktarına göre satın alınmakta ve ödeme anında yapılmaktadır,

• 7/24 hizmet sunumu ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır,

• Sektördeki en tecrübeli personel istihdam edilmektedir,

• Çalışma sırasında iş güvenliği ilkelerine riayet edilmektedir,

• Çevre ve insan sağlığını riske atacak hiçbir uygulama çalışma sırasında kullanılmamaktadır,

Alaybey Hurda Satın Alma, Hurdaların doğru şekilde ayrıştırılması sağlanarak ülke ekonomisine en optimal kaynak aktarımı gerçekleştirilmektedir.

Bizi Takip Edin: