İzmir Hurda Alan

İzmir Hurdacı

İzmir hurda alımı firması olarak hurda satın alımlarını en uygun fiyatlar karşılığında gerçekleştirmekteyiz. Hassas kantarlar ile ölçümler yaparak hurda miktarını garantili olarak belirlemekteyiz. Doğru belirlenen hurda miktarı karşılığında da en uygun fiyatları sunmaktayız. İşe yaramaz gibi görünse de hurdaların bir ülkenin ekonomisine katkısı çok büyüktür. Hurdanın ham maddesi çelik, krom, bakır gibi önemli materyaller olabilmektedir. Bir ülke, bu ham maddeleri üretemiyorsa ya da üretimin yetmemesi sonucunda bunlar ithal ediliyorsa, hurdaların tekrar işlenerek ham madde haline geri dönüştürülmesi ülke ekonomisi için önemli olacaktır.

Hurdacı İzmir

Hurda Alan İzmirBizi Arayınız:


Hurda Alımı İşini Yaparken Nelere Dikkat Etmektedir?

Sektörde lider olan firmamız, hurda alımı işlerini itina ile yapmaktadır. Belirlenen tarih ve saatte görev yerinde hazır bulunarak hurda toplama işlerini ölçümler sonrasında gerçekleştirmektedir. Doğru ölçümler ile doğru ödemeler kısa sürede yapılmaktadır. İzmir hurda alımı firması olarak işinin ehli çalışanlar görevlendirilmekte ve hurda toplama, yükleme ve taşıma işleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Hurdaların toplanması ve taşınması sırasında çevre ve insan sağlığı dikkate alınmakta, bu unsurlara kesinlikle zarar verilmemektedir. Hurdaların belirlenen yerden alınması işi için işin niteliğine uygun araçlar belirlenmekte, hurdaların toplanması işi için de uygun ekipmanlar kullanılmaktadır. Doğru ekipmanların kullanılması sonucunda da hurda toplama işi çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

Hurda Söküm İzmir


İzmir Hurda Alımı Firmasının Sektördeki Konumu Nedir?

Hurda alımı yapan firmaların sayıca fazla olması, hurda satanların doğru firmayı bulmaları hususunda zorluk oluşturabilmektedir. Firmamız hurda alımı konusunda yılların getirdiği iş tecrübesi ile lider konumda yer almaktadır. Lider konumunun gerektirdiği sorumluluğu bilerek bu sorumluluk doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Bizleri tercih ettiğinizde nasıl bir hizmet alacağınızdan bahsedecek olursak. İzmir hurda alımı firması olarak aşağıdaki hususlara azami dikkat göstermekteyiz:

• Hurdalarınız belirlenen tarih ve saate uyularak kısa sürede sahadan alınır,

• Hurda alımı sırasında hassas ölçümler yapılarak doğru hurda miktarı belirlenir,

• 7/24 hizmet sunularak her işiniz özveri ile yapılır,

• İşinin uzmanı çalışanlar görevlendirilerek herhangi bir güvenlik riski oluşmaz,

• Hurda alımı sırasında iş güvenliği ilkelerine dikkat edilir,

• Çevre ve insan sağlığını riske atacak hiçbir uygulama yapılmaz.

İzmir Hurda Alımı

Bizi Takip Edin: