Bayraklı Hurdacı
Bornova Hurdacı

Bornova Hurdacı Firması

Bornova ve civarında sizlere en yüksek fiyat garantisi ile hizmet vermekte olan Bornova hurda firması hakkında bilgi vermek isteriz. Değerli müşterilerimiz için en yüksek fiyatla en hızlı şekilde hurdalarınızı alınmakta ve geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Bu nedenle de başta bakır hurdaları olmak üzere her çeşit ürün için bizlere ulaşabilirsiniz. Bakır hurdası da alımını yapmış olduğumu hurdalar arasında yer alıyor. Bakır denen maden genel olarak altın ve gümüş gibi madenlerin bulunduğu bir kategoride sayılır. Menemen civarında bulunan bakırlar ise çıkarılmış olduğu zamanda yani döneme göre farklılık gösterebilir. Sizlerden alımını yapacağımız bakır hurdalar genelde kahverengi ya da kırmızı renkte olmaktadır. Aynı zamanda ülkemizin de bakır üretimi konusunda dünyada önemli bir yere sahip olduğunu da söylemek gerekiyor. Bornova Hurdacı sayfamızda bakırın önemi hakkında bilgi verdim. Diğer sayfamızdan daha detaylı bilgi almak isterseniz, Okumak için sayfamızı tıklayabilirsiniz. Karşıyaka Hurda Alımı


Bizi Arayınız:


Bu nedenle de önemli bir maden ve hurda olarak da önem arz eden bir ürün olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden de Bornova hurdacı firması olarak bakır hurdalarınızı da borsa piyasasına göre en yüksek fiyattan alıyoruz. Yalnızca bakır değil, aynı zamanda alüminyum hurda konusunda da bizlerden bilgi alabilir, satışını yapabilirsiniz. Alüminyum hurdalar da yine sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Gümüş renkte bir metal olan alüminyum atıklarınızı da değerlendirmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bunların yanında alüminyum son derece kolay biçimde şekil aldığı için geri dönüşümü de kolaydır.


Olaya ticari boyut olarak baktığımız zaman ise alüminyum hurdalarda esas önemli nokta ürünün filizi olan boksittir. Endüstri alanında da tercih edilen ve geri dönüşümlerde kolay olan alüminyum hurdalarınızı da Bornova hurda firması olarak bizlerle değerlendirebilirsiniz. Tüm bunların yanında firma olarak farklı ürün alanlarında da hizmetimiz her zaman mevcuttur. Bizlere günü her saatinde ulaşabilir sadece Bornova için değil, tüm İzmir ve bölgesi için teklif alabilirsiniz. Satmak istediğiniz hurdalarınızın ağırlığı ne olursa olsun bizlerden teklif almanız gerekiyor. Yüksek tonajlı ürünler için bile kapınıza gelmekte ve değerinde alarak da sizlere nakit ödeme yapmaktayız. Bu nedenle de Bornova için en doğru hurda firması olduğumuzu ifade edebiliriz.


Bornova Hurda Firmasının Faydaları

Firmamız son zamanlarda özellikle İzmir’de firma adını hızlıca duyurmuş ve Bölge genelinde sizlerin bize referans olmanız bakımından örnek bir hurdacı firması haline dönüşmüş bulunmaktadır. İlçe ayırt etmeksizin tüm ilçe ve mahallelere gelerek satmak istediğiniz tüm hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Hurda deyip aman çöpe atayım ne olacak sanki diye düşünen insanlardan lütfen olmayın. Tüm inşaat hurdaları ve evlerinizde biriken kullanım miladını doldurmuş her eşyanızı sorunsuz bir şekilde alımını yapmaktayız. Hurdanın cinsi ne olursa olsa, metal hurda veya alüminyum hurda geri dönüştürülmesi mali ve çevresel açıdan ülkemize fayda sağlamaktadır. Hurdaların geri dönüşümü hammadde kullanılarak üretilen ürünlerin imalat süresince harcanan enerjiden daha az enerji kullanılmasını sağlarken, doğal kaynaların korunmasında da önemli rol oynar. Geri dönüşüm demek daha az zararlı gazın üretilmesi demek. İşletmeler geri dönüşüm yaparken maliyetlerin azalmasına vesile olur ve işçi istihdamına katkı sağlar. Lütfen eşyalarımızı çöpe atmadan az çok demeden bende hurda geri dönüşümüne bir katkı sağlayım düşüncesi ile bizleri arayınız ve hurdalarınızı ücreti karşılığında satınız.


Bornova Hurdacılık Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hurdacılık sektörü hakkında merak edilen belli başlı soruların hepsini cevaplamaya çalıştık. Gün geçtikçe yeni bilgilerede sitemizde yer vereceğiz. Bizi takipte kalmaya devam edin lütfen.

Bornovanın hangi yerlerinden hurda alıyorsunuz ?

Bornova İzmir ilinin nadide ilçelerinden birtanesidir. 224 km²’yi bulan alanı ile çeşitli mahallelerden oluşmaktadır. Firmamız hiçbir mahalleyi diğerinden ayırmaksızın. Başta Atatürk mahallesi olmak üzere toplam 45 mahallesi bulunan bu ilçenin tüm yerlerine gelerek hurda alımı gerçekleştirmektedir. Bornova Hurdacı denildiği zaman tek bir yerde değil tüm bölgede akla gelen ilk firma olmak için sürekli kendimizi geliştirme adına çok çalışıyoruz.

Bornova’da Hurda Satışı Yapmak istiyorum, Ödeme nasıl olacak ?

Bu sorunuzun cevabı aslında oldukça basit 😊 , öncelikle firmamızı arıyorsunuz. Satmak istedğiniz değerli değersiz ne hurdanız varsa bize onun hakkında önden bir bilgi veriyorsunuz. Daha sonra adres ve iletişim bilgilerinizi alarak profosyonel donanıma sahip bir ekip gönderiyoruz size. Personelimiz hurdalarınızı toparlayarak O günkü güncel hurda kurundan hurdanızın değerini hesaplayıp size ödemenizi nakit olarak yaptıktan sonra araca yüklemektedir. Firmamız güvene dayalı çalışmaktadır. Müşterimizin aklında hiçbir soru işareti kalmaması için önce biz yerinde ödemeyi yapıyoruz hurdalarınızı ondan sonra alıyoruz.

Eşyamın Hurda olup olmadığını nasıl anlarım ?

Anlamanızın aslında bir önemi yok, biz hiçbir eşyayı birbirinden ayırt etmeksizin aldığımız için evinizde, işyerinizde, yazlığınızda raf ömrünü tamamlamış, eskimiş, arızalı, çalışmayan, pas tutmuş her türlü demir, alüminyum, beyaz eşya, klima ve buna benzer metal ürünlerle birlikte kablo,plastik, tenek kutu gibi tüm hurdalarınızı alıyoruz.

En kısa zamanda Bornova Hurda hakkında sık sorulan sorulara ilave bilgilerimiz eklenecektir.

Diğer Hurdacılık Hizmetlerimiz

Bizi Takip Edin: