İzmir Metal Hurda Alımı

Uzun yıllardan bu yana kendi sektöründe yer alan firmamız, günümüzün gerektirdiği ileri teknolojileri takip ederek, profesyonel kimliği, uzman ve tecrübeli kadrosuyla, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını, en iyi standartlarda, kaliteli ürün ve hizmet ile karşılamaktadır.

Kuruluşumuzdan bir süre sonra kendimize müşteri profili oluşturduk.

Müşteri profilimiz;

– Firmasının çıkarını düşünen,

– Kalite ve güvene inanan,

– Ödediğinin karşılığını almak isteyen,

– Parası ve zamanı değerli profesyonellerdir.

Bu profil bizim daha verimli olmamızı sağlarken müşterilerimizinde güvenilir bir hizmet almasını sağladı. Yaptığımız her işte müşterilerimizin profilimizi daha çok düşünerek daha iyi bir hizmet verdik. Vereceğimiz hizmetde de kendimize kurallar koyduk. Bu kurallarla birlikte size sunduğumuz hizmetler en profesyonel hale gelmiş oldu.

Firma kurallarımız;

- Düşük fiyatlara daha kaliteli ürünler sunmak

- Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak

- Müşterilerin kalitede güveni hissetmelerini sağlamak

- Profesyonel ekibimiz ile müşteriye destek sağlamak

Misyonumuz

Amacımız geçmişten gelen adımızı ve tecrübemizi geleceğe taşımak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve köklü firma yapısı ile izmir metal hurdacı başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir.Firmamız, kalite anlayışını, satış veya hizmet sonrası güvenilir destekle bütünleştirerek, siz müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. Gelişen dünyamızda teknolojiyi sürekli takip eden firmamız, her geçen gün kendini yenilemektedir. Şirketimiz, kurumsal alandaki ihtiyaçlarınıza göresizlere özel çözümler üretmektedir.

Misyon ilkelerimiz;

1. Müşterilerimize, farklı çözüm ve fikirler sunmak

2. Sürekli gelişim felsefesinde teknolojiyi yakından takip ederek kaliteli ürün ve hizmet vermek

3. Dürüstlüğü ve çalışkanlığı amaç edinerek, firmamızın en değerli insanları olan siz müşterilerimize en güzel şekilde hizmet etmek.

Bize Güvenebilirsiniz;

Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız.

izmir de hurda alan şirketler

Tecrübeliyiz

Yenilikçiyiz

Devamlılık Sağlarız

7/24 Açığız

Ekibimiz genç ve dinamik olmakla beraber sektörde tecrübeli bir çekirdek kadro etrafında genişlemektedir. Sürekli olarakkendini yenileyen bir anlayış ile çalıştığımız için sektörde haklı bir yerimiz var.

Görev aldığımız işlerin yapısına uygun olarak yeni yaklaşımlar, yeni çözümler üretiriz. Gerçekleştirdiğimiz heriş bizim için ayrı bir değerdir.

Hemen arayın hurdalarınızı nakit olarak alalım.

İletişim