Çiğli hurda firması olarak tüm hurdalarınıza olduğu gibi krom hurdalarınıza da talip olduğumuzu belirtmek isteriz.

İzmir Çiğli'de Hurdacı

Firmamız uzun yıllardan bu yana sizler için hurda sektöründe faaliyet göstermek olan Çiğli Hurdacı profosyonel firmalardan biridir. Gerek Çiğli bölgesinde gerekse de İzmir genelinde Çiğli Hurdacı olarak hizmetlerimiz mevcuttur. Özellikle de krom alımı konusunda sizlere hizmet verdiğimizden söz etmek isteriz. Krom bakıldığı zaman parlak ve aynı zamanda dayanıklı olan bir metaldir. Bu sayede de sadece tek bir alanda değil neredeyse tüm sektörlerde aktif olarak kullanılmaktadır. Isınmaya ve aynı zamanda aşınma gibi durumlara karşı da dayanıklı olan bu metal, sanayide sıkça tercih edilen metaller arasında yer alır. Krom özellikle savunma sanayinde zırhlı araçların yapımında da sıklıkla kullanılır.


Çiğli Hurdacı
Çiğli Hurdacı


Bunların yanında yine otomotiv sanayisinde kromun ciddi anlamda kullanıldığını söylemek isteriz. Merdivenlerde bulunan korkulukların yapımında, uçak sanayisi gibi pek alanda krom tercih edilir. Bu yüzden de atıl durumda olan kromların bölgemizde olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda da çiğli hurdacı firması olarak tüm hurdalarınıza olduğu gibi krom hurdalarınıza da talip olduğumuzu belirtmek isteriz. Elinizde bulunan krom hurdalar için bizlere ulaşmanız durumunda yerinde gelebilir, değerinde tüm hurdalarınızı alabiliriz.


Bizi Arayınız:


Çiğli Hurdacı Firması
Çiğli Hurdacı Firması

Aynı zamanda sadece alım için değil, bizlere telefon ederek piyasa değeri konusunda da teklif almanız mümkün olabilir. İzmir hurdacı ve aynı zamanda Çiğli bölgesinde uzun yıllardan bu yana hizmet vermekte olan şirketimizin hurda sayesinde aslında ülke ekonomisine de ciddi katkılarından söz edebiliriz. Tabi bir yandan da doğaya karşı da önemli sorumluluğu bulunur.Krom hurdalarınızın da çiğli hurda firması sayesinde geri dönüşüme girerek ekonomiye katkı sağlamasını arzu ederseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız, krom hurdası başta olmak üzere her tür hurdanızı da yerinde alabilir. Aynı zamanda yine uzman olan ekibimiz ve de güçlü alt yapımız sayesinde sizlere de en yüksek hurda fiyatını sunmaktadır.

Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…

Ömrünü artık bitirmiş olan, kullanılması da mümkün olmayan atıl durumdaki tüm ürünleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızın Çiğli bölgesinde ve İzmir’de uzun zamandan bu yana başarı ile hizmet vermesinin nedeni de kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden de firmamıza danışmadan kesinlikle hurdalarınızı değerlendirmeyin.

Çiğli Hurdacı Firmaları
Çiğli Hurdacı Firmaları

Biz işimizi yaparken, çalışma faaliyetlerimizde tüm çalışanlarımızın ve sizlerin dünya çapında mümkün olan en iyi sağlık ve güvenlik standartlarında çalışmalarını garanti ediyoruz.

Tüm kurum ve çalışanlarımızın kaliteli iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sonuna kadar hak eden bir itibara sahip olduğundan eminiz. Bu bilinçten hareketle, memnuniyet gereksinimlerinizin bir adım önünde olmamızı sağlayacak çözümler geliştirdik. İlk andan itibaren çalışanların faaliyet ve performanslarını ve kurumunuzda yürütülen Hurda işlerinizde İş Sağlığı ve Güvenliği faaliyetlerinin güncel durumlarını merkezimizden sürekli olarak takip edeceğimizi teklif ediyoruz.

Çiğli Hurda
Çiğli Hurda

Her tür geri dönüşümlü hurda konusunda faaliyet gösteren firmamız, hurda fıyatlarının değerinde alınmasını gerçekleştirmektedir.Profesyonel ekipman ve elemanlarıyla , kanun ve nizamların öngörmüş olduğu prensiplere uygun olarak çalışmalarını yürüten fırmamız deneyimiyle en hızlı hizmeti sunmaktadır.

Talepleriniz doğrultusunda mevcut bulunan hurdalarınızın yerinde tespiti yapıldıktan sonra fiyat değerlemesi yapıp en kısa sürede teklifini sunmaktadır. Amacımız doğru hedef fiyatlarla karşınıza çıkmaktır.

Son dönemlerde metal piyasası çok hareket gördüğünden günlük takibin yapılması siz satıcılar için yerinde bir çalışma olacaktır.İç piyasada metal hurda fıyatları Türkiye metal borsası fiyatları baz alınarak tespit edilmektedır. Serbest piyasadaki bu değerler birbirini tutmamaktadır. Amacımız orta dengeyi sağlayıp ideal fıyatları yakalamaktır.

Bizi Takip Edin: