Kemalpaşa Bağyurdu Kentsel Dönüşüm Hurdası

Bağyurdu Hurdacı

Bağyurdu Kentsel Dönüşüm Hurdasi , insanoğlunun temel geri dönüşüm ihtiyacını karşılayan en önemli ihtiyaç ve sorumluluklarından biridir. Ülkemizde bu alanda hızla gelişmektedir. Bu gelişmede de Aras Hurda olarak bizde katkıda bulunmak amacıyla buradayız demek için bu sektöre girmeye karar verip halkımızın ihtiyacını karşılamak ve en önemli yaşam kaynağı olan barınma ihtiyacını sağlamaktır.


Bağyurdu Hurdacı


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Turgutlu Bağyurdu Hurdacı

Bağyurdu Organize Hurda Alımı hurda babında bir çok kalem hurdanın alım işlerini yapmaktayız. Hurdalarınızı gerek adresinize gelerek, gereksede hurda depomuzda alımlarınızı direkt ve nakit olarak yapmaktayız. Değerlendirmek istediğiniz tüm hurdalarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz.


• Firma olarak tüm demir hurdası, döküm hurdası, talaş hurdası, bakır hurdası, sarı pirinç hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, bronz hurdası, kızıl hurdası, araiş alüminyum hurdası, kurşun hurdası, çinko hurdası, kutu hurdası, pleksi hurdası, paslanmaz hurdası, kalay hurdası, nikel hurdası, saç hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, akü hurdası, çubuk demir hurdası, teneke hurdası ve kaporta hurdası alımlarınız yapmaktayız.

Bizi Takip Edin: