Buca Organize Hurdacı

Buca Organize Sanayi Hurdacı

Buca Metal Hurda Geri Dönüşüm , hurda demir, sarı, bakır, çinko, bronz, kurşun, kalay, nikel, naylon, plastik, kağıt, ahşap palet, varil, paslanmaz, alüminyum,İnşaat malzemeleri, bina yıkımı ve buradan çıkan hurdaların ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup tüm metal çeşitlerine hitap etmektedir. Şirketimiz dürüst, güvenilir ve çalışkan bir çalışma sistemi benimsemiş, sektöründe yıllardır sağlam adımlarla ilerleyerek tecrübe ve bilgi birikimi ile hızla büyüyen sayılı şirketlerden biri olmuştur.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Buca Hurdacı


Buca Kentsel Dönüşüm Hurdası

Buca Hurda Alan firmamız Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Buca METAL HURDA - GERİ DÖNÜŞÜM hizmetinizde. Buca METAL HURDA olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik.


Buca’da Hurdacı, olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Buca Hurda Alımı; hurdacılığı ekonomiye, çevreye, doğaya saygı çerçevesinde tamamı sosyal güvencedeki bilinçli ve işinde uzman personelimizle bilinçli bir şekilde hak hukuk çerçevesinde çalışmalarımızı yapmaktayız. Teknolojiyi yakından takip ederek, her türlü yeniliğe açık bir biçimde faliyet göstermekteyiz. Yaptığımız işlerde siz değerli müşterilerimiz her zaman en önemli referansımız olmuştur. Bizim için para araç ,güvenilir olmaksa amaçtır bu amacımızıda çevremizde başarılı bir şekilde elde ettiğimize inanıyoruz. Elinizde bulunan bütün metal hurdaları, elektronik hurdaları, kağıt hurdaları, ve diğer atıl durumdaki hurda ürünleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Bizi Takip Edin: