Hurda Akü Alımı

Akü Hurda Nedir ?

Aküler bilindiği gibi birçok alanda etkili bir biçimde kullanılan ürünlerdir. Elektrik enerjisinin gerekli durumlarda kullanılabilmesi için depolanmasına yarayan aküler zamanla ve kullanıma bağlı olarak kullanılamaz hale gelir. Karşıyaka Akü hurda alımı yapan firmamıza kullanılmış eski akülerinizi getirebilirsiniz. Getirdiğiniz akü hurdalarını değerinin oldukça yüksek fiyatlar ile alıyor ve avantaj elde etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca onarılabilir durumdaki aküleri tekrar kullanılabilmesi için yine geri dönüşüme kazandırıyoruz.


karşıyaka da hurda kablo alan


Akü Hurda Alımı Hakkında Bilgi

Hurda kategorisinde yer alan aküler son yıllarda kişilerin satışını gerçekleştirdiği önemli ürünlerdir. Aküler genel olarak önemli bir yere sahiptir ve özellikle otomotiv sektöründe fazlası ile kullanılır. Arabalarda bilindiği gibi mutlaka akü olması gerekir. Bunun yanında ayrıca akülerin sağlam olması gerekir. Aküler zamanla kullanılamaz hale geldiğinde mecburen satılması gerekir. Bu noktada da akü hurda alımı yapan bizim gibi firmalar öne çıkmaktadır. Akü hurdalarının alımına ilişkin bilgi verecek olursak. Şöyle ki;


• Akü hurda alımında genellikle ücret hesaplaması tartarak değil tane başına olur. Hemen hemen her akünün kilosu aynı olduğundan dolayı böyle bir ücret hesaplaması yapılır.

• Kullanılamayacak duruma gelen aküler diğer hurdalar gibi rahatlıkla satın alınıp işleme tabi tutulur.

• Birçok firma akü hurdası alırken bunu ucuza getirmeye çalışır. Ancak bizler akülerinizi değerinin üzerine sizlerden alarak avantajlı satış yapmanızı sağlıyoruz. Akü hurdası satarken firmaların bunu öldürerek yapmaması için dikkat etmeniz gerekir.

Bizi Takip Edin: