Karşıyakada Çinko Hurda Alan Firmalar

Çinko Hurda

Çinko pek çok alanda kullanılabilen bir materyaldir. Bu nedenle önemli kullanım alanlarında sıkça görülebilir. Hurdaların içerisinde yer alan çinkonun çeşitli işlemlerden geçerek çinko elementine ayrıştırılması ve tekrar üretime katılması her ülke için faydalı olmaktadır. Hurda firmaları bu aşamada önemli bir rol oynar. Çinko hurda firması olarak piyasada faaliyet gösteren hurda firmaları arasında önemli bir konumda yer almaktayız. Karşıyaka Çinko Hurdacı Firmamız En uygun hurda alım fiyatları sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Bunu yaparken en etkili hurda toplama yöntemlerini deneyimli çalışanlarımızla gerçekleştirmekteyiz.


karşıyaka da hurda çinko alan


Çinko Hurda Alımı Hizmetini Nasıl Yapıyoruz?

Kırılgan bir yapıya sahip olan çinko elementi, geçiş elementleri grubunda yer almaktadır. Düşük kaynama sıcaklığına sahiptir. Pirometalurjik metal üretimi için çinkonun düşük kaynama sıcaklığına sahip olması önemlidir. Çinko, 120 derecede şekillendirilebilir. İzmirde Çinko Hurda pek çok sektörde kullanılan bir element olarak önemli bir konumda yer almaktadır. Çinkonun kullanıldığı alanlar genel olarak şöyledir:


•Çatı uygulamalarında çinko kullanılmaktadır,

•Otomobil kalıplarında çinko işlevseldir,

•Levha kaplamalarında aynı şekilde çinko kullanılmaktadır,

•Pek çok alaşımda da önemli miktarda çinko yer almaktadır.

Çinko hurda alımı işi ile ilgili belirlenen tarih ve saatte görev sahasında yer alarak işi güvenli bir şekilde yapmaktayız. Çok kısa sürede işi tamamlamaktayız. Hassas elektronik kantarlar aracılığı ile hurdaların ölçümünü yaparak hesaplanan hurda miktarına göre anında ödeme yapmaktayız. Karşıyaka Çinko Hurda alımı işinin hacmine ve hurdanın niteliğine göre doğru araç ve ekipmanları kullanmaktayız. İşimizi yaparken iş güvenliği ilkelerine mutlak suretle uymaktayız.

Bizi Takip Edin: