Hurda Kablo Alımı

Kablo Hurda Nedir ?

İki cihaz arasında elektrik iletimi yapılmasını sağlayan araca kablo denilmektedir. Günümüzde birçok kablo hurda geri dönüşüme katılmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızın her alanında kablo kullanılmaktadır. Kendi aralarında sinyal kontrol kabloları, tekstil örgülü kablolar, yangın alarmı kabloları, kumanda kabloları, bakır iletkenli kablolar, kâğıt yalıtkanlı kablolar gibi alt birimlere ayrılan kabloların her türlüsü firmamız tarafından dönüşüm için alınmaktadır. Arama motorlarına Karşıyaka’da kablo hurdacı yazarakta sitemize erişim sağlayabilirsiniz.


karşıyaka da hurda kablo alan


Kablo Hurda Dönüşümü Nasıl Yapılmaktadır ?

Elektrik akımını sağlayan bakır, gümüş, çelik, pirinç, kalay gibi tellerle beraber bu telleri kaplayan kauçuktan yapılma malzemeler de firmamız tarafından dönüşüm malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bilinçsizce doğaya atık olarak bırakılan kablolar çevre kirliliğine neden olmaktadır. Firmamız bu bilinç ile kullanım süresi dolan kablolarınızı dönüşüm için satın alarak doğaya sahip çıkmaktadır. Sizlerden anında nakit para ödeyerek aldığı hurda malzemeleri dönüştürerek ülke ekonomisine tekrar kazandırmak isteyen firmamızın kullandığı farklı yöntemler bulunmaktadır. En çok tercih edilen kablo hurda dönüştürme yöntemleri genel olarak şöyle olmaktadır;


• Soyma makinesi kullanılarak kauçuk kısmın iletken tellerden ayrılmasıdır.

• Kullanılan bir diğer yöntem ise yakma işlemi olarak bilinen dönüşüm şeklidir. Bu işlem esnasında doğaya zarar verilebildiği için tercih edilmez.

Kauçuk malzemeden arınan iletken maddeleri dönüşüme kazandırmak oldukça riskli bir iştir. Bu nedenle hurda haline gelmiş kablolarınızı, yıllardır bu işin içinde olan ve oldukça tecrübeli firmamıza satabilirsiniz. Bu sayede hem ülke ekonomisine hem de kendi bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Ayrıca doğanın korunmasında da katkınız olacaktır.

Hedefimiz her geçen gün işimizi büyüterek kazandığımız ücretler ile ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmaktır. Siz değerli müşterilerimizden gelen yorumlara bakarsak , ne kadar doğru bir yolda olduğumuz aşikardır. İzmir’ de Hurdacı dendiği zaman hafızalarda iz bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Bizi Takip Edin: