Hurda Kurşun Alımı

Kurşun Hurda

Kurşun “82” atom numarasına sahip bir elementtir. 327,5 derecede erimektedir. Pek çok sektörde kullanılan kurşun elementi, günlük hayatımızda kullanılan pek çok ev eşyasının da yapımında kullanılmaktadır. Akü yapımında kurşun kullanılmaktadır. Ayrıca radyasyonu az geçiren bir metal olduğu için zararlı ışınlardan koruyan malzemelerin ham maddesi olarak de kullanılır. Hurda halde bulunan kurşun elementinin hurda alım firmaları aracılığı ile toplanarak geri dönüşüm fabrikalarına ulaştırılması gerekmektedir. Kurşun hurda firması olarak piyasadaki hurdaları en uygun fiyatlar karşılığında satın alarak geri dönüşüm alanlarına yollamaktayız.


karşıyaka da hurda kurşun alan


Kurşun Hurda Alımı Süreci

Ülke ekonomisine katkı sağlayan geri dönüşüm süreçlerini hurda firmaları bu şekilde kolaylaştırmaktadır. Kurşunun yeniden üretimi için kaynak ayırmak yerine bu elementin geri dönüştürülmesi daha az maliyetli olmaktadır. Firmamız tarafından hurda alımı ile ilgili herhangi bir iş alındığında işin niteliğine göre iş planı yapılmaktadır. İşin niteliğine göre:


• Uygun araç belirlenmekte,

• Uygun ekipman temin edilmekte,

• İşin niteliğine uygun personel görevlendirilmekte,

• İş güvenliği ilkelerinin sağlanmasına özen gösterilmektedir.

Kurşun hurda alımı firması olarak piyasada lider olan firmamız en uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadır. Hurda alımını iş ve üretim sahalarından çok kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Hurda alımı sırasında çevre ve insan sağlığına azami ölçüde dikkat etmekteyiz. Hurda alımı için 7/24 hizmet sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımızla hassas kantar ölçümlerine dayanarak hurda alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

Bizi Takip Edin: