Menemen Hurda Alan Firmalar

Menemen Hurdacı

Sizler de hurdalarınızın değerinde alınması isterseniz Menemen bölgesinde hizmet vermekte olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Şirket olarak uzun yıllardan bu yana bu işin içerisinde olduğumuzu söylemek isteriz. Bu yüzden de en yüksek fiyatı verebilir, uzman personelimiz ile ürünlerinizi kapınızdan alabiliriz. Menemen organize hurdacı olarak bir yandan da demir hurda, bakır ve çinko hurdalar ile birlikte kağıt atıklarınızı da bizlere satabilirsiniz. Sizlerden almış olduğumu hurdalarıysa, geri dönüşüme vermekte ve bu sayede de ülke ekonomisine de katma değer sağlamaktayız. Sizlerden alış olduğumuz hurdalar içinde yer alan çinko hurdalar de uzmanlık alanlarımız arasında yer alıyor.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96

Menemen hurdacı olarak tek bir üründe değil birçok üründe hurda alımı yaptığımızı rahatlıkla ifade edebiliriz. Bunlara örnek vermek gerekirse, kablo alımları, demir çelik alımları, radyatör ya da teneke alımları, beyaz eşya alımları, soyma bakır ve tesisat atıklarını sayabiliriz. Bu yüzden de oldukça geniş bir ürün yelpazesinden söz edebiliriz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96

Bu tip ürünleriniz var ise ve değerlendirilmesini istiyorsanız o zaman yapmanız gereken firmamıza ulaşmak ve adres belirterek ürünlerinizin alınmasını sağlamak olacaktır. Firma olarak özellikle hurda halde bulunan demir çelik alımlarını ise bölgenin her yerinden araçlarımızla yapmaktayız.

Menemen Hurda Alanlar

Çünkü metal, demir ve çelik ürünleri kütlesel ve ağırlık olarak yüksek olduğundan değerli müşterilerimizin bunları getirmesi zor olabiliyor. Bu durumda da zaten şirket olarak alımı bizler yapmaktayız.

Menemen ve İzmir bölgelerinde faaliyet gösteren firmamız, çinko hurda alımı konusunda uzun yıllardan bu yana aynı sistemle çalışmakta, sizlere hizmet vermektedir. Menemen organize hurdacı olarak bizi arayan siz değerli müşterilerimizin adresine gitmekteyiz. Araçlarımızla geldiğimiz adresinizde alacağımız hurdanın gerekli etüt çalışmaları yapılır. Özelliği, içeriğinde ne olduğu ağırlığı gibi konularda sizlere teklif sunuyoruz. Bunu kabul etmeniz durumunda da hurdalarınızı kapınızdan alıyoruz. Fiyatlarımızın da güncel olan hurda borsası ile aynı oranda olduğunu söylemek isteriz. Bu nedenle de farklı bir fiyat almanız ya da değerinden düşük bir fiyat almanız asla söz konusu olmayacaktır. Tabi bu arada ürünlerinizi peşin ve nakit olarak aldığımızı da eklemek isteriz. Bu yüzden de Menemen ve civarında hurda konusunda tercihiniz kesinlikle firmamız olacaktır.

Menemen Hurdacı Firması


Bizi Takip Edin: