Tekeli Hurda Alan Firmalar

Tekeli Hurdacı

Hurda kelimesi anlam olarak bakıldığında hasarlı duruma gelmiş, kullanılması artık pek mümkün olmayan eşya ya da metal parçası olarak tanımlanabilir. Hurdacılık mesleğini yapan kişiler ve tekeli organize hurdacı olarak şirketimiz de halk arasında hurdacı olarak tabir edilir. Aslında bu sektör son 30-40 yıllık dönemde ciddi anlamda yükselme trendine girmiş olan sektörler arasında yer alır. Bizler de bunu düşünerek uzun yıllardan bu yana uzman ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek istiyoruz. Bu yüzden de Ege bölgemiz başta olmak üzere, İzmir ve özellikle de Tekeli civarındaki hurdalarınızı alıyoruz. Sizlerin de elinde hurda konusunda çeşidi ne olursa olsun eşyanız varsa bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96

Önemli bir yer tutan demir çelik ürünleri de geri dönüşüm alanlarında oldukça kıymetli bir üründür. Demir ama özellikle de çeliğin korozyona karşı yüksek oranda dayanıklı olması bir diğer yandan da kolay biçimde işlenebilmesi sebebiyle hemen her sektörde kullanılır.

Tekeli Hurdacı Firması

Bunlara yine örnek verecek olursak araçlarda bulunan aküleri, boya sanayisini, kablo kılıflarını verebiliriz. Tekeli hurdacı firması olarak bizler de, işte bu sektörlere hizmet verme amacı ile uzun yıllardır sizlere hizmet sağlıyoruz.

Bilhassa sağlıklı gelecek nesiller için çevre kirliliği konusunda ödün vermeden demir çelik ürünlerinizi hurda olarak alıyor, gerekli geri dönüşümlerinin yapılmasına ön ayak oluyoruz.

Tekeli Hurda Alanlar

En yüksek fiyatı verdiğimizden, peşin ödeme ile çalıştığımızdan da söz edebiliriz. Demir hurdalar ve bakır hurdalar tekeli organize hurdacı olarak en fazla tercih ettiğimiz hurda çeşitleri olmaktadır. Bu yüzden de bu hurdalarınızı değerlendirme konusunda bizleri tercih edebilirsiniz. Elinizde, iş yerinizde ya da depolarda hurdanız var ise öndelikle bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı isteyebilirsiniz. Bunun ardından ekiplerimiz vereceğiniz adrese gelecek ve gerekli tartım işlemleri sonrası sizlere fiyat teklifini sunacaktır. Kabul etmeniz durumunda da yine ekiplerimiz ürünlerinizi yerinde alarak nakliyesini sağlayacaktır. Bu sayede sizler hem zaman kazanmış olacak hem de para kazanmış olacaksınız. Daha detaylı bilgiler için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.


Bizi Takip Edin: