İzmir Avm Hurda Alımı, olarak hurdalarınızı yerinde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

Avm Hurda Söküm

Avm Hurdası Alımı’nda Her türlü metal hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Satın aldığımız hurdanızın bedelini nakit olarak ödüyoruz. İzmir içi tüm Alışveriş Merkezlerine servisimiz mevcuttur.


İzmir Avm Hurda Sökümü


Hurdacı Firması


İzmir Avm Hurdası Alımı Yapan Firmalar

Bizi aramakta tereddüt etmeyin. İşiniz aksamasın diye 7/24 hizmetinizdeyiz. Yağmur çamur dinlemeden var gücümüzle size hizmet ediyoruz


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


İzmir Avm Yıkım ve Söküm

Hurdacı Aras, yirmi yıla yakın bir zamandır sektörde yer almaktadır. Demir , Bakır , Alüminyum ve Sarı başta olmak üzere her nevi hurda alımı faaliyetleri ile meşgul olan şirketimizin temel anlayışı karşılıklı kazanç ilkesinin önemi üzerinedir.


İzmir Hurdacı


Karşıyaka Avm Hurda Sökümü


Alımını Yaptığımız hurda Cihazlar

Hurdacı Firmaları

Hurdacılık sektöründe bir numara olmak için çaba harcayan Hurdacı Aras diğer hurdacı rakipleri içersinde etkin ve ilkeli politikaları sayesinde zirveye ulaşmaktadır. Hurdadan geri dönüşüm sektörü dünya ölçeğinde giderek büyümektedir. Bu büyümeye paralel olarak Türkiye de de hurdadan üretim yapan işletmelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sektördeki bu büyümeye paralel olarak da işi bilen hurdacıların sektördeki başarıları da artmaktadır.

Bizi Takip Edin: