Hurdacı İzmir, firmamız her türlü hurdanızı değerinde ve yerinde nakit ödeme yaparak almaktadır.

İzmir Hurda

17.02.2020

İnsanlar hayatları içerisinde birçok değişik noktada üretim ve tüketim gerçekleştirir. Artan nüfus ile birlikte bireylerin farklı sektör ve alanlarda taleplerinde de yoğun bir artış gözükmektedir. Bununla birlikte kullanılan ana malzeme ve ham maddeye olan ihtiyaç da artar. Ancak giderek fazlalaşan bu durum doğal ortam içerisinde ham madde sıkıntısını doğurmakla beraber hızlı tüketimle birlikte doğanın zarar görmesi de mümkün olmaktadır. Kişiler bu durumdan daha kârlı çıkabilmek ve doğayı koruyabilmek adına geri dönüşüme başvurur. Geri dönüşüm konusunda ise İzmir hurdacı firmaları bulunmaktadır.


Geri dönüşüm, kullanılan ve ömrü tükenmiş olan malzemelerin toplanıp gerekli işlemler sonucunda tekrar kullanılmasına olanak veren işlemlerin tümüdür. Aslında birçok alanda geri dönüşüm fırsatı bulunmaktadır. Ancak bu alanların tamamından haberdar olmayan kişi sayısı da oldukça fazladır. Geri dönüşüm konusunda belediyelerin çalışmalarının olmasıyla birlikte bunun yanı sıra İzmir hurda alan firmalar da bu noktaya katkı sağlamaktadır. Kullanımı tamamlanmış ya da atılmayı düşünen hurdaları kişilerden temin eden İzmirde hurdacı firması sayısı oldukça fazladır. Müşterilerine hizmetleri de devam etmektedir.


Geri Dönüşümün Faydaları Nelerdir?

Yazımızın önceki kısmında da bahsettiğimiz üzere geri dönüşüm aslında ömrünün tükendiğini düşündüğümüz birçok malzemenin tekrar kullanımına olanak vermektedir. Ancak bunu bireyler tek başına gerçekleştiremeyeceğinden yardım almak durumunda kalırlar. Kişiler dilerlerse ev içlerinde bulunan dilerlerse iş alanlarındaki kullanıma kapalı malzemelerini İzmir hurda alan firmalar ile görüşerek doğru alanlara iletimini sağlayabilirler. Bu sayede geri dönüşüm işlemlerini sandıklarından daha kolay şekilde gerçekleştirebilirler. Peki geri dönüşümün faydaları bununla sınırlı mı kalmakta? Tabii ki hayır.

Geri dönüşümün belki de ham madde ihtiyacını kolaylaştırmasının yanı sıra en önemli işlevi doğaya olan korumasıdır. Çoğu zaman bireyler kullanım dışı olan moloz ya da hurdalarını doğaya atmaktadır. Bu durum neticesinde canlıların alanları tahrip edilmektedir. Bununla birlikte atılan bu malzemelerin doğada yok olup gitmesi için çok ciddi zamanların geçmesi gerekir. Ancak İzmirde hurdacı firması ile anlaşıp kullanmadığınız eşyalarınızı teslim ederseniz geri dönüşümü sağlayabilirsiniz. Doğaya zarar vermeden bu anlamda bir adım atarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir alan bırakmak mümkün olmaktadır.


İzmir Hurda Firmalarının Geri Dönüşümdeki Yeri

Geri dönüşümün bireysel olarak sağlanması oldukça zordur. Kişiler geri dönüşüm alanlarına kullanmadıkları ve hurda olarak tabir ettikleri bu malzemeleri iletmek durumundadır. Ancak kimi zaman bu sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Çünkü hurda olarak sayılan malzemeler ciddi yer kaplayan ve ağırlıktaki şeyler olabilir. Bu noktada özel bir araç tahsil edilmesi de gerekebilir. Ancak İzmir hurda firmaları anlamında gelişmiş bir şehirdir. Doğru bir firma ile çalıştığınız takdir de sizler elinizdeki hurdalardan oldukça rahat bir şekilde kurtulabilir ve iletimini sağlayabilirsiniz.

İzmir Hurda Alan Firmalar

Hurdacılık mesleği aslında çok uzun süredir var olan bir meslek olmaktadır. Çok eski zamanlarda sokak aralarında seyyar arabalar ile dolaşıp ufak tefek hurda alımı gerçekleştiren kişiler artık maalesef bulunmamaktadır. Günümüzde daha çok İzmir hurda firmaları şekilde faaliyet gösterilmektedir. Bu durum sayesinde daha profesyonel şekilde hizmet sağladıkları da kesindir. Ancak yine de bir hurda firması ile anlaşırken dikkat etmek gerekir. Firma sayının çok olması aynı zamanda kaliteyi de düşürücü bir unsur olarak karşımıza çıkabilmektedir. İşini hakkı ile yapan firmalar ile anlaşmak sizlere her zaman daha iyi kazançlar sağlayacaktır.

Hurda firmaları arasında ilk sırada gelen firmalar arasında bulunmaktayız. Kurumumuz İzmirde hurda alan firmalar arasında siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Çalışanlarımız ile birlikte kazandığımız her bir tecrübeyi sizler için kullanmakta aynı zamanda daha da gelişebilmek için çabalamaktayız. Bizler için profesyonel bir çalışma sergilemek bunun yanı sıra sizlere memnuniyet kazandırmak oldukça önemlidir. Bu noktada çalışanlarımız ile birlikte dikkat ettiğimiz kimi unsurlar ve hususlar bulunmaktadır. Yazımızın kalan kısmında da sizlere bu noktalar hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

İzmir Hurda Hizmetlerimiz

Hurda denildiğinde akıllara kullanılmış ve işlevini yitirmiş malzemeler gelmektedir. Aslında bu tanım oldukça geniş bir kapsam yaratır. Kişilerin ne tarz hurdaları İzmir hurda firmamıza teslim edebileceği konusunda netlik vermemektedir. Sizler için ilk olarak teslim aldığımız hurda çeşitlerinden bahsedeceğiz. Bireyler olarak birçok farklı alanda ham maddeye ihtiyaç duyduğumuz gibi bizler de birçok çeşitli hurdanın alımını sağlamaktayız. Aldığımız hurda çeşitleri arasında: • Bakır, • Demir, • Krom, • İnşaat malzemeleri, • Çeşitli ev eşyaları, • Elektronik eşyalar bulunmaktadır. Bu liste giderek uzayabilmek ile birlikte dilerseniz bizlere telefon numaramızdan ulaşarak bilgi de alabilirsiniz.

Hurda Nakliye İşlemi

Evlerimizde ya da iş yerlerimizde kullanım dışı olan malzemelerin çok ciddi yer kapladığı inkâr edilemez bir gerçektir. Bunlardan artık kurtulma zamanının geldiğini düşünüyorsanız eğer yapmanız gereken tek şey İzmir hurda firması olarak bizleri tercih etmek olacaktır. Dilediğiniz herhangi bir malzemenin teslimatını alanlarınıza gelerek tahsil etmekteyiz. Üstelik 7/24 hizmetimizle birlikte bizlere ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Dilediğiniz alan içerisinde hurdanın alımını sağlayıp nakliyat işlemini doğru alan ve yerlere gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlerde yorulmadan alanlarınız içinde rahat ve ferah ortamlara kavuşabilirsiniz.

İzmir Hurdacı Firmamızdan Güncel Fiyatlandırma

Hurdalarınızı elden çıkarırken bu durumdan maddi bir kazanç elde etmenizde mümkündür. İzmirde hurda alan firmalar bu noktada hurda tipi ve ağırlığına göre bir fiyat biçimlendirmesine gitmektedir. İzmir hurda alımı yapan firmamızda müşterilerimize yardımcı olmak için adımlar atmakta ve fiyatlandırmada oldukça hassas davranmaktadır. Birçok firma hurda satımı konusunda değişik yollar izleyebilmektedir. Ancak firmamız çalışanları ile birlikte belirli doğrultuda ilerleyerek herkesin bu noktada kârlı çıkmasını hedeflemektedir. Firmamızı diğerlerinden ayıran noktalardan birisi de burası olmaktadır.

Firmalar hurda fiyatlarını genel anlamda ağırlık bazlı olarak değerlendirmektedir. Ancak kazançlar konusunda dikkat edilmesi gereken husus güncel fiyatlar olmaktadır. İzmirde hurdacı firmalarının çoğu bu noktada eksik ve özensiz hareket etmektedir. Hurdacılar Birliği tarafından her zaman güncellenen bir fiyat listesi bulunmaktadır. Firmamız da bu noktada güncel fiyat listesini baz alarak hareket etmektedir. Asla sizleri zarara sokacak ya da kendi kâr amacımızı ön plana koyarak hareket etmemekteyiz. Güncel fiyat listemizi sizlere de sunduktan sonra anlaşmalarımızı sağlayarak bu doğrultuda en uygun ve kazançlı şekilde hurdaları sizlerden temin etmekteyiz.

Bina Yıkım/ Çelik Sökümü

İzmir şehrinde hurda alım satım işlemi yapan firmamız sizlere sadece alımlarda değil başka noktalarda da yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Müşterilerimize kolaylık sağlayacak birçok hizmeti bünyemizde bulundurarak İzmir hurda firmaları arasında özenle tercih edilmekteyiz. İşimizi küçümsemeden dört kolla sarılmamız bizleri diğerlerinden ayırt eden noktalar arasında yer almaktadır. Müşterilerimize ekstra olarak sunduğumuz hizmetler arasında: • Bina yıkımı, • Çelik sökmeleri, • Torbalı ya da torbasız toplama, • Hassas ölçümler, • Güncel fiyatlandırma, • Hızlı ve pratik hizmet/işlemler gelmektedir.

Bireyler çoğu zaman hurda satımı sırasında belirli olan eşya ya da malzemeleri direkt olarak iletebilmektedir. Ancak bunun yanı sıra hurdaların elde edilebilmesi için ekstra uğraşlarında gerektirdiği noktalar bulunmaktadır. İnşaat sektörü hurda teslimatının yapıldığı konumların başında gelmektedir. İzmir hurda firmanız olarak bizler bu noktada sizlere yardımcı oluyoruz. Bina yıkımları sonrası çıkacak hurdalarınızı teslim etmeye karar verdiyseniz eğer sizler adına yıkım işlemini gerçekleştiriyoruz. Yıkımı yapılacak alan hakkında gerekli konuşmaları gerçekleştirdiğimiz takdirde bizler yıkım/ döküm işlemlerini sizler için gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkan hurdaların teslimatını da uygun araç ve materyallerimiz ile sağlayarak işlemimizi kısa süre içerisinde tamamlıyoruz.

Şantiyelere Konteynır Hizmeti

Geri dönüşüm ve ham madde ihtiyacının en çok oluştuğu alanların başında inşaat sektörü gelmektedir. Günümüzde birçok farklı alanda inanılmaz sayıda yapılar inşa edilmektedir. Ancak ilerleyen zaman ile birlikte de bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik ham maddelerin sayısında azalma ya da fiyatlarında artış meydana gelmektedir. Ancak kullanım süresi dolmuş malzemelerin geri dönüşümü sayesinde ücretten tasarruf sağlanırken aynı zamanda doğanın korunması da sağlanmaktadır. Bu anlamda inşaat alanlarında hurda alımları İzmirde hurda alan firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

İnşaat alanlarında oldukça çok sayıda hurda oluşumu meydana gelmektedir. Birçok farklı firma bu noktada müşterilerine yardımcı olmayı hedeflemektedir. Ancak inşaat kısa süreli bir işlem olmadığından kişilerce tekrar tekrar firmalara ulaşmak oldukça yorucu bir işlem olabilmektedir. Aynı zamanda her ilerleyen gün içerisinde farklı hurdaların meydana gelmesi de mümkün olabilmektedir. İzmir hurdacı firması olarak bizler şantiyelerinizde sizlere yardımcı olacak bir hizmeti sunmaktayız. Şantiyelerinize bırakacağımız konteynırlar sayesinde dilediğiniz geri dönüşüm maddelerini burada biriktirerek işleminiz bittiği an bizlere haber vermeniz dahilinde bunları teslim alıyoruz. Bu sayede zamandan ve ekstra firma uğraşlarına girmenize de gerek kalmıyor.

Nakit Hurda Alımını Gerçekleştiriyoruz

Daha önce hurda satımı konusunda yanlış firmalarla çalışan ya da bu konuda ilk deneyimi yaşayan bireyleri merak ve tedirgin eden noktalardan birisi nakit para akışı olmaktadır. Hurdaların karşılığını tam olarak alabilmenin vereceği tereddüt müşterilerimizde sık karşılaştığımız durumlar arasında olmaktadır. İzmirde hurdacı firması çok olsa da yanlış firmaya denk gelmiş bireylerin bu tereddütleri oldukça normal karşılanacak cinsten olmaktadır. Ancak firmamız sizlere teminat ve güvence vererek hurdalarınız karşılığını size net bir şekilde temin etmektedir. Bizlerle anlaştığınız takdirde işleminiz kısa sürede ve beklediğiniz noktada tamamlanmaktadır.

Bizlere internet sitemiz ya da telefon numaramız üzerinden ulaştığınız takdirde gerekli konular hakkında bilgileri sizlere sağlamaktayız. Sonrasında anlaşılan gün içerisinde konumunuza gelerek hurdalarınızı elden teslim almaktayız. Bu sırada yaptığımız tartma işlemleri ve hurdanın cinsine göre fiyatlandırmayı sizler için yapıyoruz. İzmir hurda firması olarak sizlere sonrasında değil anında nakit ücret ödemesini yapıyoruz. Nakit hurda alımı yapmamız sayesinde hem hurdalarınızdan kurtuluyor hem de bunlar karşılığında maddi bir kazanç elde edebiliyorsunuz.

Hızlı Fiyat Teklifini Sizlere Sunuyoruz

Bireyler hurdalarını gerekli firmalara ulaştırırken çok sık karşılaştığı bir pürüz bulunmaktadır. Bu da fiyatlandırma olmaktadır. İzmir’de hurda alan firmalar bu noktada yavaş ve özensiz hareket edebilmektedir. Oturtulmuş bir düzeni olmayan firmalar ya da bu işi tam ciddiyetini kavramayan bireyler fiyatlandırma konusunda müşterilerine sıkıntılı süreçler çıkarabilmektedir. Piyasada bulunan firma sayısındaki bu çeşitlilik de etkilerini daha çok bu yönde belli etmektedir. Her firma kendince farklı fiyatlandırmaya giderek müşterilerin kafasında karışıklığa sebep olmaktadır. İzmir hurda firmaları bunun yanı sıra öncesinde verdiği fiyattan cayarak sonrasında değişik fiyatlandırmaya de gidebilmektedir. Tüm bunlar müşterilere tamamen sıkıntı ve huzursuzluk vermektedir.

Firmamız olarak kuruluş anından itibaren müşteri memnuniyetini esas alarak bu noktada daha fazla gelişmeyi hedef olarak belirlemekteyiz. Tamamen müşteri odaklı ilerlediğimiz bu süreçte kişileri mutlu edebilmek adına fiyatlandırma konusunda da düzenlemeler yapmaktayız. Piyasayı yakından takibe alarak müşterileri memnun etmeyen davranışlardan uzak dururken kimi noktalarda kendimizi de düzenlemekteyiz. Bu anlamda kişilerin İzmir hurda firmalarından beklediği davranışları bünyemizde bulundurmaktayız. Bizlerle irtibat halinde bulunmanız takdirde hızlı bir şekilde fiyatlandırma teklifini sizlere sunuyoruz. Bu sayede direkt olarak kazancınızı öğrenirken iş sonunda da anlaşılan meblağ ile sizleri buluşturuyoruz.

İzmir Hurdacı Firmamızdan Hassas Tartma İşlemi

Hurdaların fiyatlandırması noktasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edildiği müddetçe hurdaların maddi anlamda karşılığı tam olarak sağlanabilmektedir. İzmir hurdacı firması olarak bizlerin dikkat ettiği noktalar arasında: • Güncel fiyatlandırma, • Hassas ölçümler, • Hurdaların cinsine göre ayrım, • Hurdaların teslim alım şekilleri gelmektedir. Dikkat ettiğimiz bu noktalar tecrübelerimiz ile birlikte giderek genişlemektedir. Ancak İzmirde hurda alan firmalar incelendiğinde bu noktalarda dikkat kesilmek bile yeterli olmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimize memnuniyet sağlamak içinde yol gösterici oluyor. Bizler müşteri memnuniyeti sağlamak ve aynı zamanda firmamızın kalitesini korumak adına hurda alımı konusunda oldukça titiz davranmaktayız.

Fiyatlandırma konusunda yazımızın önceki kısmında güncel fiyatlandırma listesini takip ettiğimizi dile getirmiştik. Bunun dışında en önemli unsur belki de tartma işlemi gelmektedir. İzmir hurda firmaları kendi içerisinde bu konuda bir adım atmış bulunmaktadır. Ancak bizler kişilerin haklarına girmemek, haksızlık yapmamak adına özenle bu konuya eğilmiş bulunmaktayız. İzmir hurdacı firmanız olarak hurdalarınız oldukça hassas tartma aletleriyle ölçüleceğini sizlere temin etmekteyiz. Hurda cinsiniz, ağırlığı yapısı her ne olursa olsun her maddeye uygun şekilde özenli bir tartma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hassas tartma aletlerimiz sayesinde gramajına kadar ince detaylı bilgilerle hurdalarınızın gerçek ve olması gereken ücretlerini sizlere temin ediyoruz.

Kısa Sürede Hurda Teslimi

Çağın getirdiği koşullar arasında çabuk işlem ve zamandan tasarruf bulunmaktadır. Her bireyin çeşitli noktalarda değişik işleri olabilmekte ya da kimi konulara gereğinden fazla vakit harcamak istemeyebilmektedir. Hurda konusunda istenmeyen bir durum oluşturduğundan en kısa süre içerisinde hurdalardan kurtulmak istenebilmektedir. Ya da acil bir kazanç elde etmek isteyen bireyler de İzmir hurdafirmalarına bunların satışını gerçekleştirmek isteyebilmektedir. Bu anlamda firmamız tecrübelerinin de neticesiyle beraber kısa sürede hızlı bir hurda teslimatı gerçekleştirmektedir. Hızımız işimizin özenli yapılmasına engel olmamakla beraber müşteri memnuniyeti de sağlamaktadır.

İzmir’de hurda alan firmalar arasında hızıyla ön planda olan kurumlar arasında yer almaktayız. Ancak işini küçümseyen, ciddiye almayan İzmir hurda firmaları sizleri bu noktada şaşırtabilir. Bu noktada doğru firma ile anlaşmak büyük önem kazanmaktadır. Bizlerle çalışma kararı almanız dahilinde belirli işlem adımlarından geçerek sizlere hizmet vermekteyiz. İnternet sitemiz ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşmanız ile birlikte sizlere hızlı bir fiyatlandırma ve güncel fiyatlar konusunda bilgi vermekteyiz. Anlaşma dahilinde dilediğiniz tarihte konumlarınıza gelerek ekipman ve çalışanlarımızla hurdalarınızın teminatını sağlamaktayız. Gün içerisinde birkaç saat içerisinde hurdalarınızı satın alarak sizlere nakit ödemelerinizi gerçekleştiriyoruz.

İzmir Hurda Firmamıza Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Hurdalarınızdan kurtulmak istiyorsunuz ve doğru firma arayışı içerisindeyseniz doğru noktadasınız! Öncelikle bu yazımıza denk geldiyseniz zaten bizlere çoktan ulaşmışsınız demektir. Hurdalarınızı değerlerinde satmak istiyor iseniz doğru adresle irtibat halindesiniz. İnternet sitemizin iletişim bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Ancak daha hızlı ve direkt bir iletişim sağlamak isterseniz sitemizde yazan telefon numarasından bizlere Whatsapp üzerinden yazabilir ya da direkt olarak arayabilirsiniz. Dilediğiniz noktada İzmir hurda firması olarak sizlere bilgilendirme sağlıyor ve hizmetlerimizi sizler adına en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

İzmir Hurdacı

11.02.2020

Bakıldığı zaman hurda sektörü, bir diğer deyiş ile geri dönüşüm sektörü diyebiliriz, geleceğe belki de damga vuracak olan sektörlerin başında geliyor. İzmir hurdacı firması da bu bağlamda sizlere hizmet vermekte olan, giderek büyümekte olan bir firmadır. Kelime anlamı olarak bakıldığı zaman ise, hurda demek; kullanım süresi tam olarak dolmuş olan ve geri dönüşüm için hazır halde olan malzemelerin ortak adıdır. Bunlara örnek olarak ise plastikler, kablolar, bakır kablolar ama özellikle de metal ürünleri verebiliriz. Firmamız da bu anlamda geri dönüşüm işlemleri için bahsedilen türevdeki tüm ürünleri toplamakta ve tekrardan geri dönüşüm sayesinde kullanıma sunulmasına katkı sağlamaktadır.

Her ne olursa olsun, hurdaların kullanımı oldukça fazla olmasına rağmen değerli bir metal olduğundan söz edebiliriz. Özellikle de sarı hurda olarak bilinen metallerin çok daha kıymetli olduğunu ve İzmir hurdacı firması olarak bunları da topladığımızı söylemek isteriz. Sarı hurda olarak da bilinen metallerin ise sert olmasına rağmen işlenmesi açısından da kolay işlenebilme özelliğine sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Bu tip hurdalar genelde çok geniş kullanım alanına sahip olmasına rağmen özellikle de vida ya da cıvata gibi küçük metallerin yapımında tercih edilir. Gündelik olan hayattaki kullanım yerlerine bakıldığı zaman ise daha çok tesisatçılarda kullanıldığını söylemek isteriz. Aynı zamanda yine, bu tip hurdaların geri dönüşüm için gönderildikten sonra işlenmesi sayesinde ülke ekonomisine de ciddi katkısından söz edebiliriz.

Geri dönüşüm için gönderilmiş olan hurdalar sadece tek bir sektörde değil, birçok sektörde tekrardan kullanıma kazandırılmaktadır. Bunlara örnek olarak da yine, süs eşyalarını ve el sanatları gibi sanatsal sektörleri rahatlıkla söylemek gerekiyor. Ayrıca yine firmamızda işlenmekte olan, geri dönüşüme kazandırılan hurdaların ağır sanayi alanında da kullanıldığından bahsedebiliriz.

İzmir Hurdacı Firması
İzmir Hurdacı Firması


Hurda Malzemenin Önemi

Sadece sıradan hurda deyip geçmemek ve aslında geri dönüşüm sayesinde ülkemize olan katkısını da görmek gerekiyor. İzmir hurdacı olarak bu anlamda birçok sektöre hizmet verdiğimizin de altını çizmek isteriz. Hurdaların bir diğer özelliklerinden biri de çevre kirliliğine karşı önemli bir kazanç olarak geri dönmesidir. Çünkü toplanan ve ardından da geri dönüşüm işlemleri sayesinde geri kazandırılan ürünler hem ekonomiye ve hem de çevreye karşı önemli artılar oluşturmaktadır. Hurdacılık sektöründe uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile sizlere hizmet vermekte olan firmamız, aktif hurda hizmetleri sayesinde iş yerinizde bulunan ya da evlerinizde, depolarınızda bulunan ürünleri bizzat gelerek almaktadır. Ödeme konusunda da yoğunlukla peşin ödemeli biçimde alımlar yapmaktadır.

Önemli hurda ürünleri arasında bulunan bakır tel konusunda da yine sizlere bilgi vermek isteriz. Özellikle alüminyum kablolar ve ürünler İzmir hurdacı firması olarak bizler için önemli ürünler arasında yer alır. Çünkü bu malzemeler hafif ve de esnek yapıya sahiptir. Özellikle de korozyona karşı oldukça sağlam bir madde olduğunu ifade edebiliriz. İşlevsel anlamda da bildiğiniz gibi oldukça zengin kullanım alanlarına sahip olan alüminyum ürünler, kablolar daha çok sanayi firmalarında, fabrikalarda sıklıkla kullanılmakta, tercih edilmektedir.

Firmamız tarafından toplanan alüminyum ürün ve kablolar, gerekli geri dönüşüm için firmalara teslim edilir. Burada da eritilmesi amacı ile eritilir ve dökülür. Daha sonra pres makinelerinde işlem gören bu hurdalar hurtum, kablo ve yüksek dayanıklılık gösteren sektörlerde kullanılmak üzere piyasaya sürülür. Özellikle de örgü makinalarında en çok tercih edilen malzeme alüminyum olmaktadır. Bu yüzden de firma olarak başta alüminyum, bakır olmak üzere tüm hurdalarınıza talip olduğumuzun altını çizmek isteriz.

Hurdacı Firması İzmir
Hurdacı Firması İzmir


Hurdacı İzmir

Hurdacı İzmir ,genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan, miladı dolmuş bütün madde ve malzemelere verilen isme Hurda denir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmiş olan ülkelerde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Bunun sebebi ise genellikle recycle olarak bilinen geri dönüşüm işleminde kullanmalarıdır.


Hurdacı İzmir
Hurdacı İzmir


Hurda haline gelmiş endüstriyel üretim fazlası olan atıklar farklı ürünlere dönüştürülerek farklı sektörlerde de kullanılabilmektedir. Yani söz konusu hurdanın illa ki aynı sektörde kullanılması gerekmemekte, aksine daha çok başka sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüşüm işlemine tabi tutulmaktadırlar.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Hurda Alan Firmalar İzmir
Hurda Alan Firmalar İzmir

Hurda İzmir , ayrıca kuyumculukta altın, gümüş gibi değerli ve yarı değerli madenlerin 2. el yani işlenmiş olanlarına denildiği gibi; bakır, çelik, demir, pirinç, alüminyum, plastik, kullanılamayacak duruma gelmiş otomobil parçaları, polyester gibi yüz binlerce madde ve malzemenin eksileri için de hurda kelimesi kullanılmaktadır. Kuyumculuk tabiri olan hurda haricinde diğer tüm hurda olarak tanımlanan malzeme ve maddelerin tek ortak özelliği bir daha asla eskisi gibi kullanılamayacak durumda olmasıdır. Ayrıca tüm hurdaların bir şekilde geri dönüşüme tabi tutularak işe yarar bir ara malzemeye veya ham madde girdisine dönüştürülebilmektedir.


İzmir Hurda Alan Firmalar
İzmir Hurda Alan Firmalar


İzmirde Hurdacı , çeşitleri oldukça çok olup, piyasada en çok geri dönüşüme yatkın olan ve tercih edilenleri; metal hurdası, plastik hurdası, otomobil hurdası, elektronik alet hurdası, bilgisayar hurdası, kağıt hurdası olarak sıralanabilir. Ancak bunlar arasında özellikle kâğıt hurdası ve metal hurdası eskiden beri en çok talep gören hurda çeşitleridir. Ama son yıllarda elektronik eşya hurdası ve bilgisayar hurdası da, hurda toplama piyasalarında fiyatlandırılarak kendi kategorilerini oluşturmuşlardır.

Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…

İzmir’de Hurda Alan

İzmir’de Hurda Alanlar

İzmir’de Hurdacılar

İzmir’deki Hurdacılar , denilince akla ilk gelen Firma yolunda emin adımlarla yürüyen şirketimiz, geri dönüşüm sanayinin gelişmesi ve büyümesi ile birlikte kendini teknolojiye ayak uydurmaya çalışmakta ve hep daha iyiye doğru gelişimini sürdürmektedir. Hurdanın tüm çeşitlerinde olduğu gibi, hurda motor hususunda da çalışmalarına devam eden firmamız, hurdalarınızı olduğu yerden aldırmakta, sevk ve nakliye işlemlerini tamamlamaktadır.

İzmir Hurdacı
İzmir Hurdacı

Bizi Takip Edin: