Bahariye Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Bahariye Hurda Alımı

Firmamız özellikle makine hurda alımında ihtisaslaşmış olan firmalar arasında yer alıyor. Bu anlamda sizler de bahariye hurda alımı konusunda firmamızı tercih edebilirsiniz. Sadece makine hurdası değil, aynı zamanda farklı çeşit hurdaları da sizlerden almanız söz konusu olacaktır. Ancak özellikle İzmir bölgesinde makine hurdası alımını yaptığımızı söylemek isteriz. Hurda makine alımlarında firma olarak önem verdiğimiz konular olacaktır. Bunların en önemlisiyse sizlerden alacağımız makine hurdasının temiz bir şekilde olmasıdır. Bu anlamda da şirketimiz kendi uzman ekipleriyle adresinize, iş yerinize gelmekte ve titiz bir çalışma ile makinelerin sökümünü yapmaktadır. Alımlarını yapmış olduğumuz hurdalar arasında birçok çeşit vardır.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Bahariye Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Bunların arasında soğutma grupları, hurda pres olan ürünler, klima ürünleri ve pvc işleme makinesi ile birlikte otomotiv, araç parçalarını sayabiliriz. Bahariye hurda alımı olarak, en yüksek fiyattan ürünlerinizi aldığımızı da söylemek gerekiyor. Sizler de bu anlamda hurdalarınızı atmak yerine bizlere satabilirsiniz. Hem aynı zamanda en yüksek fiyat ve peşin ödeme ile çalıştığımızı da söylemek isteriz. Sadece çalışır durumda olan hurdalarınızı değil, aynı zamanda hasar görmüş olan hurdalarınızın da alımını yapmaktayız.


Bahariye Mahallesi Hurdacı

Bunların yanında makine parçalarını da yine aldığımızı söylemek isteriz. Kısacası, hurda alımlarında başta makine olmak üzere her çeşit ürün tarafımızca alınmaktadır. Çok daha detaylı bilgi ve güncel hurda fiyatları konusunda bizlere ulaşarak detaylı biçimde öğrenim yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin: