Bahriyeüçok Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Bahriyeüçok Hurda Alımı

Son yıllarda hurda konusunda birçok farklı olan hurda çeşidinden söz edebiliriz. Bizler de bahriyeüçok hurda alımı olarak demir ve çinko başta olmak üzere, her nevi ürünlerinizi alabiliriz. Üstelik bunu da en uygun fiyatlarla yaptığımızı belirtmek isteriz. Bunların arasında bulunan kablo hurdalar da yine tercih ettiğimiz, alımını yaptığımız hurdalar arasında yer alıyor. Kablo genel olarak bakıldığında ise içerisinde bulunan maddeler nedeniyle birçok sektörde de kullanılır. Bunlara örnek olarak da en başta otomotiv sanayisini, ardından da makine ve enerji, elektrik gibi sektörleri örnek verebiliriz. Özellikle yine alt yapı ve kablolama gibi alanlarda da sıklıkla kullanıldığını görebiliriz. Kablo olarak bilinen hurdalar, içleri genelde bakır olan dış yüzeyi de plastik olan ürünlerdir.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Bahriyeüçok Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Bu yüzden de soyma bakır bu ürünlerde bulunur. Bizler de bahriyeüçok hurda alımı olarak, sizlerden kablo hurdası alırken içinde bulunan bakırın oranına göre alım yapıyoruz. Yani bu bakırın oranı sizlere vereceğimiz fiyatı da belirlemiş oluyor. Ancak şundan emin olabilirsiniz ki, şirketimiz diğer tüm hurda alımlarında olduğu gibi kablo hurda alımında da sizlere en yüksek fiyat garantisi vermektedir.


Bahriyeüçok Mahallesi Hurdacı

Sizler için uygun fiyatlarda alım yapan şirketimiz, daha sonra da bu ürünleri geri dönüşüm için kullanmaktadır. Geri dönüşüme giden ürünler de ülke ekonomisine önemli oranda katma değer sağlamaktadır. Sizler de buna ortak olmak isterseniz, firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin: