İzmir Bina Yıkım İşleri için profosyonel geniş kadromuz ile temiz ve zamanında bir yıkım sağlıyoruz.

Bina Yıkımı ve Söküm İşleri

Kentsel Dönüşüm ya da betonarme ve çelik yapı, konut, fabrikaların çeşitli metotlarla İzmir Bina Hurda Sökümü işlerinde profesyonel hizmet veriyoruz. Bir fabrika kurmak oldukça zahmetidir. Çok fazla zaman ve para gerektiren bir oluşumdur. Ancak her binada olduğu gibi fabrikalarda da kullanım süresi vardır. Bu süre bittiğinde fabrika yıkım işleri İzmir ya da bulunduğunuz şehirdeki yıkım firmaları devreye girer. Bu alanda hizmet veren bir firma ile iletişime geçerek fabrikayı yıktırmak gerekir. Ev, apartman ya da herhangi bir yapının zaman geçtiğinde yıpranması normaldir. Dış cephesinin aldığı yağış ve rüzgâr bu yıpranmayı etkiler. Binaların kullanım sürelerini etkileyen birçok faktör vardır. Bu faktörler bir araya geldiğinde fabrika yıkım işleri İzmir şirketleri fabrikayı yıkar.


İzmir bina Yıkım Söküm


Başlıca Fabrika Yıkım İşleri İzmir

Bina yıkımı için gerekli risk analizlerini ve planlamaları yaptıktan sonra tam donanımlı iş makinaları ve sertifikalı personelimizle güvenilir bir yıkım gerçekleştiriyoruz. Bir fabrika yıkılmasında çok fazla işlem vardır. Fabrika demir söküm İzmir firmaları ve fabrika hurda kesim İzmir firmaları bu işlemleri yapabilmek için birlikte çalışmaktadır. Bir fabrikanın sökümünde asma tavanların kesilmesi ve sökülmesi vardır. Depolarda veya fabrikalarda bulunan asma tavanlar sökülür ve firmalar tarafından para ödenerek alınır. Ayrıca otel, okul, hastane, fabrika gibi çok sayıda insana hizmet eden binalarda su depoları bulunur. Bu depolardan metal olanları fabrika hurda kesim İzmir firmaları tarafından alınır. Kimi durumlarda bina yıkılmayacak olsa dahi su deposu değiştirilmesi gerekir. Böyle durumlarda da hurdaalinir.com firmamızdan yardım almak yerine sadece su deposunun binadan çıkmasını sağlamak yeterli olacaktır.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Tadilat Öncesi Söküm ve Kırım

Karşıyaka Bina Yıkım Söküm Ayrıca binanızdaki geri dönüştürülebilecek tüm malzemeleri nakit paraya çeviriyoruz. Ya da dilerseniz yıkım ücretinden düşüyoruz. Ayrıca yıkım öncesi ikinci el olarak değerlendirilebilecek tüm kapı ve pencerelerin zarar vermeden sökümünü yapıyoruz. Kimi durumlarda fabrikaların yıkılması gerekmez. Ancak komple bir bakım gereklidir. Özellikle bina içi tadilat ihtiyaç olduğunda gereksiz olan bütün eşyaları elden çıkarmak gerekir. Fabrika söküm yıkım İzmir firmaları bu konuda da destek vermektedir. Tadilatın öncesinde işe yaramadığı düşünülen bütün eşyaları satın alıyorlar. Bu işlem esnasında söküm ekibi, bina tadilatına engel olmayacak şekilde gereksiz eşyaları çıkarıyor. Sökülen eşyaların ücreti nakit olarak fabrika sahibine ödenir. Bu sayede hem fabrika sahibi bir miktar para kazanmış olacak hem de tadilat yapmak daha kolay olacaktır. Çünkü tadilat esnasında her bir parça ekstra yük anlamına gelir. Bu yükten kurtulmak hem fabrika tadilatı süresini kısaltacak hem de maliyeti düşürecektir.


İzmir Hurdacı

İzmirde Hurdacı

İzmir'de Hurdacılar


Karşıyaka Bina Yıkım Söküm


Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…


Fabrika ve Mağaza Sökümü

Fabrikaların, işlevini yerine getirememe ya da kapatma kararı ile yıkılması gerekebilir. Artık üretim yapamayan firmalar yıkılırken içerisinde çok miktarda hurda bulundurur. Bu hurdaların fabrika sahibine para olarak dönmesi mümkündür. Bunun için fabrika söküm yıkım İzmir şirketlerinden birisi ile anlaşılması gerekir. Firma bina yıkımı esnasında gelir. Fabrika içerisinde bulunan demir kapı, galvaniz boru, çelik sac gibi malzemeleri söker. Bunları ve bazı çatı malzemeleriyle eski makinaları satın alır. Bu satın alma işlemi nakit para ödeyerek olur.

Bu sayede yıkım maliyetinizi oldukça düşürüyoruz. Yıkım sonrası çıkma pvc kapı ve pencereler, çıkma çelik kapı, çıkma mutfak dolapları gibi tüm 2. el eşyalarınıza müşteri buluyoruz.Ayrıca hurda karşılığı bina yıkımı ve ikinci el eşyaların değerlendirilmesi hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın altındaki iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Fabrikalar dışından kapanması ve yıkılması gereken mağazalarda da söküm yıkım ekipleri görev alır. Mağaza tadilata girdiğinde de sahibinin gereksiz gördüğü ve işlevini yitiren malzemeler söküm yıkım kişileri tarafından alınır. Böylece hem fabrikaların hem de mağazaların artıkları geri dönüşüme girer.


Bina Yıkım Söküm

Fabrika Yıkım İşleri İzmir Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm oldukça önemlidir. Bir fabrikanın atıkları doğaya bırakılmak yerine yeniden kullanılabilir hale getirilmelidir. Bu alanda fabrika demir söküm İzmir firmaları oldukça başarılı işler yapmaktadır. Bu işlemin birçok faydası vardır. Bu faydalar şöyle özetlenebilir:

  • • Yıkılacak fabrikanın sahibi para kazanmış olur
  • • Havanın ve toprağın kirlenmesi engellenir.
  • • Fabrikadan kalan malzemelerin meydana getirdiği görüntü kirliliği yok edilir.
  • • Doğal kaynakların daha uzun süre kullanılabilmesine imkân sağlanır.
  • • Ekonomiye katkı sağlar.

  • Fabrika Yıkımı Öncesinde Yapılması Gerekenler


    Bir yetkilinin gelerek fabrikanın yıkılmasına izin vermesi ile süreç başlar. Gelen uzman, yıkım esnasından meydana gelebilecek sıkıntıları da tespit eder. Bütün sorular giderildiğinde fabrika ile enerji kaynakları arasındaki bağlantı kesilir. Fabrikanın etrafında gerekli güvenlik önlemleri alınır. Meydana gelebilecek bütün tehlikelere karşı etraf korunaklı hale getirilir. Gerekli cihaz ve aletlerin yardımı ile yıkım başlanır. Bu işlemi hurdacı firmalar sadece bina içerisindeki hurdayı almak için anlaşarak başka bir ücret talep etmeden yerine getirir. Binaen fabrikaların yıkım işlerinde çeşitli masrafları vardır. Fabrika yıkım işleri İzmir firmaları tüm bu masrafları üstlenir. Sadece fabrikanın içerisinde bulunan hurdaları alır. Kimi zaman da bu firmalar yıkılmış fabrikalardan ücret ödeyerek hurdaları satın alır.

    Bizi Takip Edin: