Cafenizden çıkan hurda eşyalarınızı hassas teraziler ile tartıldığını ve değerinde nakit olarak alındığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Cafe Hurda Eşyası

Cafeler , hayatın yoğun temposundan günlük hayatta dışarı çıktığımız zaman bir nebze nefes alıp beynimizi boşaltmak, dinlenmek, kafamızı dağıtmak gibi tercih ettiğimiz mekanların en başında gelmektedir. Cafelerin kendilerine ait bir ortamı, sıcaklığı ve işleyişi bulunduğu için gün içersinde çok fazla sayıda insanın ziyaretine maruz kalır. Cafe içersinde kullanılan eşyalarda zamanla eskimeye iyi bakılmazsa çürümeye başlar.


İzmir Cafe Hurda Eşyası Alan


Cafenizin ambiyansınız bozmamak için bünyenizde bulunan çalışmayan, bozulan, eskiyen, çürüyen, kırılan ya da raf ömrünü doldurmuş olan araç gereç eşyalarını çöpe atmak isterseniz. Artık Çöpe Atmayın ! İşte tam da bu sırada Cafe hurda eşyası alan firmamız Hurdacı Aras devreye girerek, elden çıkarmak istediğiniz her hurda eşyanıza talip olarak kullanmadığınız eşyaları gelip adresinizinden alıp , değerinde nakit ödeme yapıyoruz.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Hurda Eşyalarında Geri dönüşüme çok önem veriyoruz.Geri dönüşüme kazandırılacak kağıt,karton,plastik,metal,demir,pvc,pet,plastik,şişe, pil, naylon, masa, sandalye ve işe yaramaz dediğiniz her türlü eşya hurdalarına talibiz. Çünkü Geri dönüşüm önemi bizim açımızdan çok önemli bir yer almaktadır. Her gün binlerce eşya çöpe atılıyor. Bu çöpe atıklarımızla hem kendi ekonomimize hemde ülke ekonomisine katkınız olacaktır. İzmir’de Cafe Hurda Eşyaları toplayan şirketimiz günün her saati dışarıda gezici araçları ile hizmet veriyor.


Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı


Karşıyaka Cafe Hurda Eşyası Alan


Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…

İzmir Hurdacı

14 yıldır Hurda işi yapan firmamız Hurdacı Aras, İzmir Hurda piyasasında, İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde geniş bir yer teşkil etmekle beraber, Yurdun birçok bölge ve illerinden Hurda temin etmektedir. Hurdaları nakit olarak ve değerinden alan kuruluşumuz, Doğru, Dürüst ve Güvenilir hizmet anlayışı ile müşteri potansiyelini maksimuma çıkartarak, kararlı bir büyüme sergilemiştir.

Banka Hurda Yıkım Söküm

Bizi Takip Edin: