Cumhuriyet Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Cumhuriyet Hurda Alımı

Sizlere İzmir ve bölgelerinde cumhuriyet hurda alımı alanında hizmet vermekte olan firmamızı tercih edebilir, bu sayede de kendinize ek kazanç sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda şirket olarak başta demir, bakır ve çinko olmak üzere son dönemde popüler olan sarı hurdası anlamında hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. Bunların yanında yine, sarı hurda alımlarında uygun fiyat garantisi verdiğimizi de ilave etmek isteriz. Pirinç ve bunun yanında alaşımlı hurdalar kategorisine giren bu hurda çeşidi, yüksek kazanç sağlama bakımından da değerli olan metaller arasında yer alıyor. Sarı hurda alımlarının yapılmasında ödemelerinizi firma olarak nakit biçiminde yapmaktayız.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Cumhuriyet Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Aynı zamanda işlerinde gerçekten de profesyonel olan ekibimiz ile tüm hurdalarınız da cumhuriyet hurda alımı olarak alınmaktadır. Bu sayede geri dönüşüme kazandırıldığını da söylemek isteriz. Bizlere, gün içinde sizler de telefon edebilir ve güncel olan hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunların yanında satım yapmak istemeniz durumunda da adres vermenize müteakiben ekiplerimiz gelmekte, hurdalarınız alınmaktadır.


Cumhuriyet Mahallesi Hurdacı

. Bu sayede sizler de hem zaman kazanmış olacak hem de kendinize kazanç elde etmiş olacaksınız. Her zaman için müşterilerinin memnun olmasını ön planda tutan şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz telefon etmeniz yeterli olacaktır. En başta da dediğimiz gibi, her çeşit hurda alımlarında uzman kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bizi Takip Edin: