Dedebaşı Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Dedebaşı Hurda Alımı

İzmir ve bölgelerinde sizlere hizmet vermekte olan dedebaşı hurda alımı firmamız sayesinde sizler de atıklarınızı rahatlıkla değerlendirebilir, ekonomiye de katkı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sadece ülke değil, kendi bütçenize de ciddi katkılar sağlamanız mümkün olacaktır. Şirket olarak çinko hurdalarınızı da yerinde, en yüksek fiyat ile almaktayız. Çinko hurda olarak bilinen ürünler özellikle sanayilerde demirden ve bakırdan sonra en çok kullanılan malzemelerin başında geliyor. Çinko ile yapılmakta olan ürünlere örnek olarak ise otomotiv sanayisini ve elektronik alanları gösterebiliriz. Tabi bunların yanında en önemlisi de evlerimizde, ofislerde ve fabrikalarda kullanılan floresan lambalarda da çinko kullanılır.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Dedebaşı Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Bunların yanında çinko metali, korozyona karşı gerçekten de son derece dayanıklı olmasından dolayı da gümüş yapımında da tercih edilir. Hurda alımlarında ve satışlarında dedebaşı hurda alımı olarak bu ürünü de tercih ediyoruz. Bu yüzden sizlerin de elinde bu anlamda hurdaların olması durumunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda sizlere ödeme olarak da en yüksek ödeme garantisi sunuyor.


Dedebaşı Mahallesi Hurdacı

Sadece müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile hareket eden firmamızı sizler de hurda konusunda tercih edebilirsiniz. Sadece çinko değil, aynı zamanda bakır, demir ve hurda akü gibi alanlarda da alımlarımız olduğundan söz edebiliriz. En yüksek fiyata hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz bizler burada sizleri bekliyoruz. Telefonla ulaşarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin: