Donanmacı Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Donanmacı Hurda Alımı

Firma olarak yani donanmacı hurda alımı olarak özellikle bakır ve demir hurda alımlarında aktif olduğumuzu söylemek isteriz. Bakır hurdası hakkında sizlere bilgi vermek isteriz. Bu hurda çeşidi genel olarak elektrik ve elektronik sanayisi başta olmak üzere, mutfak eşyalarının yapımında kullanılır. Aslında bakıldığında ise son derece değerli bir hurda olduğundan söz edebiliriz. Bu şekilde değerli olan bir metalin ise geri dönüşüm sayesinde geri kazandırılması da aynı şekilde önem arz ediyor. Çünkü bir yandan da bakıldığı zaman bakır hurdası olan ürünlerin geri dönüşüm maliyetleri diğer metallere göre aslında çok daha kolay ama aynı zamanda da zordur. Hatta bu anlamda maliyetli olduğundan da söz edebiliriz. Sizler de evinizde, iş yerinizde bulunan bu değerli madene ait olan hurdalarınızı firmamıza vererek gelir elde edebilirsiniz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Donanmacı Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Şirketimiz donanmacı hurda alımı konusunda sizlere hizmet veriyor. Belirttiğimiz üzere bu hurda çeşidi yani bakır hurdalar kalite kaybına da uğramadan önemli ölçüde geri dönüşebilen bir metal olarak değerlendirilir. İster imal edilmiş olan bir bakır olsun ya da ham madde biçiminde olsun bu metalleri sizler de değerlendirebilirsiniz.


Donanmacı Mahallesi Hurdacı

Bunların yanında firmamızın bakır hurdalarınızı değerinde aldığını da söylemek isteriz. Her çeşit olan bakır hurdalarını kabul eden firmamız, sizlere de en iyi fiyatı nakit olarak vermektedir. Bu yüzden de hurdalarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz.

Bizi Takip Edin: