Elektronik atık İzmir’de bu sorunun önüne geçmesi açısından büyük atılımlar yapmaktadır.

Elektronik Atık Hurdacısı

Elektronik Atık Hurdaları,Günümüz teknolojisi ilerledikçe Teknolojik ürünlerine talep her geçen gün katlanarak artmakta. 2. Dünya savaşından sonra gelen endüstrinin geliştirme politikası seri üretim taleplerini arttırmasında zemin hazırlamakla birlikte üretim maliyetleri de ucuzlamıştır. Bu ucuzlamanın bir etmeni olarak tüketicinin arz talep meselelerini arttırıp daha fazla tüketmesine yol açmıştır. Bu ucuzluk sayesinde de tüketmiş olduğumuz ürünlerin atıkları da çoğalmaya başlamıştır. Ucuz maliyet ucuz elektronik demek olduğu için ne kadar üretildikçe daha fazla elektronik atıklar ortaya çıkmıştır. Özellikle elektronik atıklar çevreye oldukça zarar vermektedir. Elektronik atık İzmir gibi büyükşehirlerde önemli bir sorun teşkil etmekte olup çevremize oldukça zararı dokunmaktadır.


Otel Hurdası Alanlar


Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, televizyon, küçük ev aletleri, bilgisayar, cep telefonu gibi büyük küçük her türlü kullanmadığınız çalışmayan eşyalar elektronik atık olarak adlandırılmaktadır. Elektronik atık İzmir olarak bu gibi atıkların geri dönüşümünü sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmasını sağlıyoruz. Ne kadar fazla elektronik atık geri kazandırılır ise yeni alacağınız bir elektronik ürünün maliyeti o kadar ucuzlamaktadır. Elektronik üreticileri maliyeti kısmak için çeşitli kalite düşümleri yapmaktadır. Kalite düşümü demek elinizde bulunan elektronik eşyanın ömrünün kısa olması demektir. Elektronik atıklarınızı İzmir geri dönüşüme verdiğiniz taktirde bu elektronik atıkları geri dönüşüme kazandırırız. Hem de maliyet düşümü için kalite düşürme politikalarının önüne geçmiş oluruz.


Bizi Arayınız:


Evinizde bulunan elektronik atıkların dışında kablolar, bobinler, sigortalar, elektronik bağlantı elemanları gibi malzemeler de elektronik atıklar sınıfına girmektedir. Bunları eğer torba veyahut bir kutu vasıtası ile biriktirip elektronik atık İzmir e getirdiğiniz taktirde geri dönüşümüne büyük bir katkı sağlamış olursunuz. Her bir kullanılmayan elektronik eşyalar geri dönüştürülerek hem maliyeti ucuzlatma politikası sağlanmakta hem de çevreye ve doğaya fayda olmaktadır.


İzmir elektrik ve elektronik endustrisi hızla büyümekle birlikte hızla demode ve eski kullanılmayan hurda atıklar ciddi bir atık problemlerinin başında gelmektedir. Teknolojinin hızla gelişmesi ve tüketim çılgınlığının artması sebebi ile elektronik atık problemleri git gide artmaktadır. Elektronik atık İzmir’de bu sorunun önüne geçmesi açısından büyük atılımlar yapmaktadır.


İzmir Hurdacı

İzmirde Hurdacı


Otel Hurdacı


Bizi Takip Edin: