Eskici, Eskiler alırım, Hurdalar alırım, Hurdacı, Eskici Bu sözleri duymayananız var mı ?

Eskici Hurdacı Karşıyaka

Şirketimiz tüm hurda çeşitlerini almaktadır. Siz de güvenilir alışveriş yapmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizi aramanız yeterli. Aynı gün içerisinde hurdanızı fiyatlandırıyoruz. Hurda sektöründe en deneyimli çalışanlara sahibiz. Hurdacı şirketimiz bu güne kadar birçok işe imza atmıştır. Referansları olan güçlü bir kuruluşuz.


Eskici Hurdacı İzmir
Eskici Hurdacı İzmir


Şirketimiz aynı zamanda hurdacı sektöründe ikinci el ürün satışı da yapmaktadır. Hurdaya birçok ikinci el ürün düşmektedir. Bu ikinci el ürünlerde çeşit sınırlaması kesinlikle bulunmamaktadır. Maalesef ülkemizde hurdalar Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ayrı ayrı toplanmamaktadır. Ülkemizde insanlar çeşit gözetmeksizin tüm hurda çeşitlerini çöpe atıyorlar. Bu nedenle hurdaya çok çeşitli ikinci el ürünler düşmektedir. Bu ürünleri ülke ekonomisine tekrar kazandırmak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Eskici Hurdacı Karşıyaka
Eskici Hurdacı Karşıyaka

Hurdaya düşen değerli ürünler arasında başı elektronik ürünler çekmektedir. Hurdaya düşen başlıca elektronik ürünler: cep telefonu, televizyon, bilgisayar, yazıcı, fotokopi makinesi, pos cihazı, ups cihazı, laptop, monitör, tüm bilgisayar parçaları vs. olarak yazılabilir. Bu elektronik malzemeler çok değerlidir. Ülkemizin bu ürünleri yurt dışından tekrar almasındansa ülkemizde var olanı kullanmak daha karlı olacaktır. Bizde bunn için elimizden gelen çalışmayı sürdürüyoruz. Hurdaya düşen diğer ürünler otomobil motor parçaları, 3 fazlı yada tek fazlı güçlü motorlar, bekçi kabinleri, buzdolabı, çamaşır makinesi vs. Eskici Hurdacı İzmir denildiğinde akla gelen ilk firma olma yolunda markalaşmaya doğru adımlar atıyor evinizde veya işyerlerinizde her türlü eski hurdalarınızı almaya talip oluyoruz.


Alaybey Eskici Hurdacı

Mavişehir Eskici Hurdacı

Atakent Eskici Hurdacı

Örnekköy Eskici Hurdacı


Eskici Hurdacı Şemikler
Eskici Hurdacı Şemikler


Hurda geri dönüşümü ülkemiz için önem arz etmektedir. İzmir eskici hurdacı firmamız aynı zamanda çevrenin kirletilmemesi içinde geri dönüşüm uygulamasının yaygınlaşması gerektiğinin bilincindedir. Son yıllarda çevre kirliliği nedeniyle mevsimler değişmekte ve canlı yaşamı tehlike altına girmektedir. Bunun önlenmesi için geri dönüşüm uygulamasının hızlanması çok önemli. Geri dönüşüm denince akla ilk gelen demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdasıdır ancak bunların haricinde geri dönüşümü yapılması gereken birçok metal bulunmaktadır. Bu metaller çelik, krom, çinko vs. olarak artırılabilir. Bu metaller aslına bakılırsa demir, bakır, alüminyum metallerine kıyasla daha az kullanılmaktadır ancak dünyadaki hacimleri azımsanamayacak kadar fazla durumdadır.

Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…

Şemikler Eskici Hurdacı

Bostanlı Eskici Hurdacı

Nergiz Eskici Hurdacı

Demirköprü Eskici Hurdacı

Geri dönüşüm aynı zamanda vatanımız içinde çok önemlidir. Ülkemiz birçok ülkeye metal ihracatı yapmaktadır. Bu metallerin başında demir, krom, bakır, alüminyum, çelik gelir. Bu metalleri topraktan çıkarmaktansa çevreden toplayıp geri dönüşüme kazandırmak daha kolaydır. Bunun sonucunda da ülkemize sürekli bir para girişi sağlanmış olur. Geri dönüşüm ile aynı zamanda çevre kirliliği önlenirken aynı zamanda da ülkemize sıcak para girmiş olur. Sizde kullanmadığınız ürünleri, eşyalarınızı çöpe atmaktansa Eskici Hurdacı firmalarına vererek hem ekonomik anlamda ev bütçenize katkı sağlamış olursunuz hemde geri döünüşüm için faydası olmuş olur.

Eskici Hurdacı Bostanlı
Eskici Hurdacı Bostanlı

Bizi Takip Edin: