Goncalar Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Goncalar Hurda Alımı

Goncalar hurda alımı olarak sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. Hurda sektörü son dönemde gerçekten de ilerlemiş, önem kazanmış ve gerekli hale gelmiş sektörler arasında yer alıyor. Bu yüzden de geri dönüşüm başta olmak üzere birçok sektör ile de entegre olduğundan söz edebiliriz. Bu bağlamda, elinizde bulunan atık hurdalarınızı değerinde almakta ve sizlere katkı sağlamaktayız. Şirket olarak uzun dönemden bu yana uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Alanında uzman firmamızın değerinde hurda alımları olduğundan söz edebiliriz. Sizler de bu nedenle başta demir, bakır olmak üzere tüm hurdalarınızı bize telefon ederek değerlendirebilirsiniz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Goncalar Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Bu sayede de hem ekonomiye katma değer sağlayacak hem de bütçenize de yine katkı sağlamış olacaksınız. Goncalar hurda alımı olarak yüksek fiyatla ürünlerinizi aldığımızı da yine belirtmek isteriz. Hurdalarınız alındıktan sonra geri dönüşüm ile tekrardan kullanıma hazır hale gelmektedir. Sizler de bunları değerlendirebilir, en yüksek fiyat ile elinizdeki tüm ürünleri tarafımıza verebilirsiniz.


Goncalar Mahallesi Hurdacı

Bunun yanında ağırlık olarak da yüksek olan ürünleriniz konusunda da yine bizleri tercih edebilirsiniz. Çünkü müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Vereceğiniz adrese gelebilir, ürünlerinizi rahatlıkla alabiliriz. İzmir ve bölgesinde hizmet veren firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin: