İzmir Kombi Hurdacı, olarak hurdalarınızı yerinde ve değerinde nakit olarak alıyoruz.

İzmir Hurda Kombi

Doğalgaz ve LPG ile çalışabilen, hem ısınma ihtiyacı ve hemde sıcak kullanım suyu ihtiyacını karşılayabilen, bu sebeple ayrı bir şofbene ihtiyaç duyulmayan cihazlara kombi denir. Kombi kelimesi ingilizceden dilimize geçmiştir. İngilizcede kombi ( Combi , Combined “Birleşik” ) anlamına gelmektedir.


Karşıyaka Kombi Hurda Alımı


Bayraklı Hurda Kombi Petek Alan

Bornova Hurda Kombi Petek Alan

Çiğli Hurda Kombi Petek Alan


Eğitimli kadrosuyla Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen Firmamız, kuruluşu çok daha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak , sektörde hızla yukarlara doğru tırmanıp gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda İzmir Hurda Kombi Alımı ve her çeşit hurdalarınızın alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Sizinde kombi hurdanız var ve bu hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


İzmir Kombi Hurda Satım

İzmir Kombi Hurdası


Kombi Hurda Alımı


Elektronik eşyalar gibi belli bir kullanma raf ömrüne sahip olan kombileriniz, zamanla eskiyebilir veya beklenmedik bir arıza verip bozulup kullanılamayacak duruma gelebilir. Kombiyi hemen çöpe atmak doğaya getireceği zarar ile birlikte geri dönüşümede hiçbir katkısı olmayacaktır. İzmir hurdacı sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız kullanım ömrünü tamamlamış hurda ayrılması gereken ürünleri toplayarak geri dönüşüme kazandırmış olur.

Karşıyaka Hurda Kombi Alımı

İzmir Hurdacı Aras

İzmir Hurda Kombi Petek

Bu sayede çevreyi korumakla kalmıyor, işe yaramayacak eşyalarınızdan size ek bir gelir elde etme fırsatınıda kendinize sunuyorsunuz. İzmir Hurda Kombi Fiyatları hakkında bilgi almak ve hurdalarınızı yerinden , değerinde, nakit ödeme yapılarak alınmasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Hurda Kombi Alımı

İzmir Hurda Kombi Alan

İzmir Hurda Kombi Petek Alan

İzmir Hurda Kombi Petek Alanlar

Bizi Takip Edin: