İnönü Mahallesi Hurda Alan Firmalar

İnönü Hurda Alımı

Sizlere İnönü hurda alımı olarak demir ve krom başta olmak üzere birçok ürün kategorisinde hizmet verdiğimizi söyleyerek başlayabiliriz. Özellikle de son dönemde geri dönüşüm amacıyla verilen elektrikli hurdaların alımlarında hizmetinizdeyiz. Şirket olarak kesinlikle sizlerin memnuniyetini ön plana çıkararak hizmet veriyoruz. Bu yüzden de her çeşit hurda alımında tercihiniz olmak isteriz. Elektronik hurdalarınızı da aynı şekilde değerinde evinizden alabiliriz. Ayrıca yine hacim olarak büyük olması durumunda iş yerinizden, ofislerden ya da deponuzdan da almamız mümkün olacaktır. Elektronik hurdalar ilgi alanlarımız arasında yer alıyor. Bu ürünler geri dönüşüm konusunda en hassas olan malzemelerin başında geliyor.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


İnönü Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Öncelikle bu anlamda geri dönüşüme giren bir ürün olduğunu söylemek gerekiyor. Bu yüzden de her tür hurda çeşidi olmak üzere geri dönüşüm aşamalarına giren ürünlerin kesinlikle doğada kalmadıklarını söylemek isteriz. Bu sayede gerek İnönü hurda alımı olarak bizler, gerekse de sizler doğaya da katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Elektronik hurda olarak sizlerden aldığımız ürünler öncelikle tamir edilebilirlik durumuna göre sınıflandırılır.


İnönü Mahallesi Hurdacı

Eğer tamir edilmesi mümkün ise geri dönüşüme gitmeden satışa sunulur. Bu sayede aslında elektronik anlamda yenisini alacak bütçesi olmayanlara da ciddi bir katkı sağlanmış olur. Ancak bu durumun sadece elektronik hurdalar konusunda geçerli olduğunu da özellikle söylemek isteriz. Demir ya da türevlerinde bu durum elbette geçerli değildir.

Bizi Takip Edin: