İzmir İşyeri Yıkım Söküm için profosyonel geniş kadromuz ile temiz ve zamanında bir söküm sağlıyoruz.

İşyeri Hurda Alımı

Ticari faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz işyerleriniz için yıkım ve söküm hizmeti veriyor, yıkım esnasında çıkan hurdalarınızı değerinde nakit olarak alıyoruz. İşyerinizin yıkımı ya da taşıma işlemleri sırasında hurda sökümüne ihtiyacı olabilir İzmir İşyeri Hurda Söküm için profosyonel geniş kadromuz ile temiz ve zamanında bir söküm sağlıyoruz.


İzmir İşyeri Yıkım Söküm


Projelerin bir çoğunda yıkım işlemi gerektiği için öncesinde yapılması gereken bir söküm işlemi bulunmaktadır. Bu sökümlerde işyerlerinizde bulunan kalorifer tesisatları, kombiler, su boruları, banyo ekipmanları, petekler aklınıza gelecek her türden söküm gerektirecek malzemeler bulunur, bu malzemeleri hızlı ve en güvenilir şekilde sökmekteyiz. İzmir hurdacılık şirketimize size en lazım olduğu noktada devreye girerek hizmet vermektedir.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Karşıyaka İşyeri Yıkım Söküm olarak İsg güvenliği kurallarına uygun şekilde çalışıyoruz. Önce can güvenliğini sağlama alarak sonrasında ise alan güvenliği sağlıyoruz. Mükemmel bir söküm işlemi için bu işin ehli olan firmalarla çalışmak şüphesiz ki başınızı ağrıtmayacaktır.


İzmir Hurdacı

İzmirde Hurdacı


Karşıyaka İşyeri Yıkım Söküm


Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…

İzmir'de Hurdacılar

İzmir de ilçelerin bir çoğunda kentsel dönüşüm nedeni ile yapı inşaat alanları oluşmaktadır. Bu inşaat alanlarında yıkım öncesinde söküm işlemi yapılması gerekmektedir. Firmamız da uzman hurda söküm ekipleri ile sizlere bu desteği sağlamaktadır. Bina hurda söküm işlerinde ister dökük karışında çalışmakta yada anlaşılacak bir bedel karşılığında hurda sökümü yapmaktayız.

İşyeri Yıkım Söküm

Bizi Takip Edin: