İzmir Asansör Hurdacısı firmamız vermek istediğiniz hurdalarınızı en güncel fiyatları üzerinden heseplayarak nakit olarak satın almaktadır.

Asansör Hurdası Alımı

Binanın çok önemli bir parçası olan asansör hazır bir ürün değildir. Aksine onun için özel dikilmiş bir elbise gibidir. Bu nedenle her asansörün servis vereceği binanın mimari özellikleri, kullanım yoğunluğu, binanın estetik yapısı ve kullanıcı isteklerinden doğacak görünüm gerekleri dikkate alınarak tasarlanması ve bu işlem sonucunda ortaya çıkacak ürünün mekanik ve statik teknik koşullara, kalite ve güvenlik standartlarına uygun olması gerekir. Dolayısıyla tasarım aşaması asansör üretiminin en önemli bölümlerinden biridir.


Karşıyaka Asansör Hurdacı
Karşıyaka Asansör Hurdacı


Asansörler çok yüksek katlı binalarda, şantiye alanlarında, malzeme ve insan bedeni taşıma amaçlı kullanılan taşıma sistemidir. Asansörler ceyeran ile çalışır, asansörün motorları, elektrik motorları, çekme rayları, çelik halatları, asansör içi kabinleri , elektrik panoları ve daha nice parçası asansör hurdası olarak sayılmaktadır.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Asansör Hurdası Alımı
Asansör Hurdası Alımı

İzmir Asansör Hurdası, olarak sürekli arıza hatası veren , kullanım süresini çoktan aşan, tamiri mümkün olmayan veya tamir ücreti çok çıkan bütün asansörlerin yenilenmesi gerekmektedir. Asansör Hurdacısı firmamız vermek istediğiniz hurdalarınızı en güncel fiyatları üzerinden heseplayarak nakit olarak satın almaktadır.


Hurda Asansör Kabini

Asansör Kabini Hurdacısı

Asansör Kabini Alımı

Asansör Hurdası Alımı

Hurda Asansör İzmir


Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…

Hizmet verdiğimiz ilçe ve mahallelerde Karşıyaka asansör hurdacı, Çiğli asansör hurdacı, buca asansör hurdacı, bayraklı asansör hurdacı, Bornova asansör hurdacı, Mavişehir asansör hurdacı, Şemikler asansör hurdacı, Bostanlı asansör hurdacı, Alaybey asansör hurdacı, Nergiz asansör hurdacı ve İzmir’in diğer tüm ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

İzmir Asansör Hurdacı
İzmir Asansör Hurdacı

Bizi Takip Edin: