İzmir Kentsel Dönüşüm Hurdası

Kentsel Dönüşüm Hurda Sökümü

Firma olarak özellikle de izmir kentsel dönüşüm hurdası olarak, genel anlamda hurda alımları bakımından hizmet vermekte olan bir firma olduğumuzu ifade edebiliriz. Sektörün de kesinlikle ileri gelen önemli firmaları arasında olduğumuzu da eklemek isteriz. Hurda alımı konusunda sizlerin de adresine, deposuna hatta kapısına kadar gelmekte ve alımlarımızı yapmaktayız.


İzmir Kentsel Dönüşüm Yıkım


İzmir Hurda Alanlar


Kentsel Dönüşüm Hurdası Alımı Yapan Firmalar

Özellikle de her çeşit hurda alımında sizlere yardımcı olacak uzman ekibimiz ile bu piyasanın içinde olduğumuzu ifade etmek isteriz. Sadece hurda alımında değil, aynı zamanda sökümünde de yine uzmanlaşmış olan kadromuz ile sizlere destek sunuyoruz. Aynı zamanda kesim işlemlerinde, söküm konusunda da bizlerden destek alabilir, piyasa fiyatında ürünlerinizi değerlendirebilirsiniz.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Kentsel Dönüşüm Yıkım ve Söküm

Almış olduğumuz hurda çeşitleri arasında ise bakır hurdası, alüminyum hurdası ve krom hurdasını sayabiliriz. Aynı zamanda izmir kentsel dönüşüm hurdası olarak sarı hurda, demir hurdası gibi konularda da sizlere hizmet verdiğimizi eklemek isteriz. Bunun yanında taleplerinize uygun olacak biçimde çinko hurdalarınızda sizlerden itina ile alınmaktadır.


İzmir Hurdacı Firmaları


Karşıyaka Kentsel Dönüşüm


Hurdacı İzmir

Bu anlamda sizler de hurdalarınızı değerlendirmek isterseniz, bizlerle iletişime geçebilir daha detaylı biçimde de bilgi alabilirsiniz. Firma olarak aynı zamanda sizlere en yakın hurda firması olarak hizmet verdiğimizi de eklemek isteriz. Günün her saatinde bizleri arayabilir, gerçek anlamda değerinde hurdalarınızı almamızı talep edebilirsiniz. Bu anlamda sizlere en yüksek fiyatı veriyor olmamız da tercih nedenleri arasında yer alıyor.

Bizi Takip Edin: