İzmir Karşıyaka'da Hurda Alüminyum Alımı

Karşıyaka Alüminyum Hurda

Doğada genel olarak boksit cevheri halinde bulunan alüminyum, oksidasyona karşı dirençli bir yapıya sahiptir. Alüminyum elementinin kullanıldığı pek çok alan bulunmaktadır. Bu bakımdan önemli bir materyaldir. Uzay ve havacılık sektörünün vazgeçilmezi konumundadır. Üretim sonrasında şekil alan alüminyumun hurda haline geldikten sonra geri dönüşümünün yapılması da önemlidir. Bu önemli görevi yerine getiren hurda alım firmaları ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Karşıyaka Alüminyum hurda firması olarak bu önemli görevin bilinci ile hareket etmekteyiz. Hurdalarınız itina ile toplanır ve kısa sürede sahadan uzaklaştırılır. İzmirde hurdacı olarak Hurda alımı sırasında hassas ölçümler yapılarak en doğru miktar ölçümleri yapılmaktadır. Bu durum hurda satanların hiçbir hak kaybına uğramamasına yol açmaktadır.


karşıyaka da hurda alüminyum alan


Alüminyum Hurda Neden Bu Kadar Önemli?

Alüminyum atom numarası 13 olan bir elementtir. Alüminyum Hurdaları, piyasada pek çok alanda kullanıldığı için önemli bir konumdadır. Ülkelerin birbirleri karşısında üstünlük sağlamaları için üretimlerini artırdığı göz önünde bulundurulduğunda alüminyuma sahip olmak bir ülke için zaruridir. Karşıyaka Alüminyum hurda firması olarak hurdaların en uygun fiyat karşılığında satın alınmasını ve ülke ekonomisine yeniden kazandırılmasını sağlamaktayız. Alüminyumun belirgin özellikleri şunlardır:


• Alüminyum hafif bir yapıya sahiptir,

• Hava şartlarına uyumludur, pek çok sıvı gazlara karşı dirençlidir,

• Beklenmeyen darbelere karşı dayanıklıdır,

• Isı ve elektriği etkili bir şekilde iletmektedir,

• İşlenmesi kolaydır, bu nedenle pek çok sektörde etkili bir şekilde kullanılmaktadır,

• Ulaştırma ve inşaat sektöründe de sıklıkla kullanılır.

Sizde hurdalarınızın değerinde alınmasını isterseniz bizlere 7/24 ulaşarak irtibata geçebilirsiniz. Karşıyaka Alüminyum Hurdacı olarak işimizi severek yapıyoruz ve çevreyi temizliyoruz.

Bizi Takip Edin: