İzmir Karşıyaka'da Hurda Bakır Alımı

Bakır Hurda

Bakırın kullanılması sonucunda üretilen malzemelerin hurdaya ayrılması ve atılması sonrasında bakırın ayrıştırma işlemi ile ekonomiye kazandırılması önemlidir. Bu önemli görevi hurda alan firmalar gerçekleştirmektedir. Bakır hurda firması olarak hurdalarınız gerçek değeri üzerinden uygun fiyatlar karşılığında satın alınmaktadır. İzmirde hurdacı firması olarak İş ya da üretim sahasına uygun araçlarla gelerek hassas ölçümler sonucu belirlenen hurda miktarına göre firmamızca ödeme yapılmaktadır. İzmir Karşıyaka da Bakır Hurdası alan firma olarak bilinmekteyiz ve İş güvenliği kıstasları dikkate alınarak hurda alım ve taşıma işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Hurda Bakır Alımı İzmir


karşıyaka da hurda bakır alan


Bakır Hurda Neden Önemlidir?

Hurda Bakır Alımı İzmir 1B geçiş elementi konumunda olan bakır önemli bir elementtir. Kaynak fazlalığı olarak Kıbrıs’ta bolca bulunmaktadır. Bakır günlük yaşamda sıkça tercih edilen bir madendir. Eski zamanlardan beri kullanımı yaygındır. Ev eşyaları, süs eşyaları ve silah üretimlerinde de tercih edilmektedir. Hurda Bakırın bu şekilde önemli olmasının bazı gerekçeleri vardır. Bunları sıralarsak en temel gerekçeler şunlardır:


• Bakır dünyanın her yerinde kolaylıkla elde edilebilen bir maden olduğundan pek çok sektörde kullanılmaktadır,

• Gümüşten sonra elektriği en iyi ileten element olduğu için iletim süreçlerinde sıkça kullanılır,

• Sanayi sektörü için önemli olan alaşımların üretimlerinde sıkça kullanılmaktadır.

Bakır hurda firması olarak hurdalarınızı belirlenen tarih ve saatte gelerek çok kısa sürede topluyoruz. Hurda miktarını doğru bir şekilde ölçerek anında ödeme yapıyoruz. Çalışma sırasında iş güvenliği ilkelerine azami dikkat ediyoruz. İnsan ve çevre sağlığına ciddi anlamda önem vererek, iş kalitemizi en üst noktaya taşıyoruz.

Bizi Takip Edin: