Karşıyaka da Hurda Beyaz Eşya Alan

karsiyaka beyaz esya hurda alan

Beyaz Eşya Hurda Alan

Beyaz Eşya Hurda

Hurda Alınır olarak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, ocak, ütü gibi günlük kullanılan aletlerin genel adına beyaz eşya denir. Beyaz eşyaların üretimine başlandığında dış görünümündeki renkten dolayı bu ismi almıştır. Ancak günümüzde çeşitli renklerde de üretilmektedir. Bu kadar çok kullanılması sonucunda beyaz eşya hurda malzemeler arasında en sık bulunan ürünlerdir. Hurda ve geri dönüşüm konusunda yıllardır İzmir hurda hizmeti veren firmamız hurda beyaz eşya alım için de çalışmalarını devam ettiriyor.Bizi Arayınız:


Beyaz Eşya Hurda Dönüşümü

Değiştirdiğiniz, yıpranan, görevini yerine getirmeyen beyaz eşyalarınızı çöpe atmak yerine firmamıza nakit para karşılığında satabilirsiniz. Beyaz eşyaların motorları işlevini yerine getiremiyor olsa dahi dönüşüm malzemesi olarak kullanılır. Bu sayede hem kendi bütçenizi korumuş hem de doğaya sahip çıkmış olursunuz. Bu sürecin nasıl ilerlediğinden ve neden önemli olduğundan bahsedecek olursak. Şöyle ki;


• Toplanan hurda beyaz eşya malzemeleri bir araya getirildikten sonra Çevre ve Şehircilik bakanlığından izin almış yetkili kurumlara ulaştırılır.

• Özellikle üretimi tarihi eski olan beyaz ev eşyaları elektriği daha fazla tüketmekteydi. Bu durumda da ülkenin elektrik şebekesine yük oluyordu. Bu tarz eşyaların firmamıza satılarak geri dönüşüme kazandırılması ülkemiz için de oldukça önem arz eder.

• Beyaz eşyaların hurda olarak satılması, doğaya ve insan sağlığına zarar verecek eşyaların çöp olarak atılmasını engeller. Çöp olarak bırakılan bu eşyalar uzun yıllar boyu çevreye zarar verir. Dönüşüme katıldığında ise ham madde kullanımını azaltır. Firmamız gerekli büyüklükteki araçlarıyla hurdalarınızı almaktadır.

İzmir Beyaz Eşya Hurda

Karşıyaka Beyaz Eşya Hurda


Çeşitli hurdalarınızı almak için her hurda yapısı ve milatlarına uygun araç kullanan bir firmayız. Satmak istediğiniz radyatör hurdalarınızı en hassas şekilde ölçerek ödeme işlemi gerçekleşir.

Bostanlı Beyaz Eşya Hurda

Şemikler Beyaz Eşya Hurda

Mavişehir Beyaz Eşya Hurda

Bizi Takip Edin: