Karşıyaka Hurda Piston Alan

karşıyaka piston hurda alan

Piston Hurda

Uzun yıllardır yakaladığımız başarının, ardında olan siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile İzmir hurda sektöründe faaliyet göstermeye devam etmekte olan firmamız Hurda Alınır İzmir ’in her ilçesinden tüm hurda malzemelerinin alım ve satım işlerinde sizlere hizmetler sunmaktayız. Alım yaptığım geri dönüşüm malzemelerinden biri de hurda piston alımı satım hizmetidir.


Hurda Piston Alımı , birçok kompleks makine içerisinde bulunan ve silindir içerisinde gidip gelen parçalara piston adı verilir. Günümüzde motor silindirlerde ve pistonlu pompalarda kullanılmaktadır. Kullanım alanı geniş olduğu için hurda piston alan firmalara duyulan ihtiyaç da artmıştır. Genellikle dökme demir veya yumuşak dökme çelikten üretilen pistonlar aşınmaya dayanıklıdır. Bazen de dizel araba motorlarında olduğu gibi krom nitel katılmış çelikler veya hadde demirinden piston üretilir. Yapımında kullanılan bütün malzemeler firmamız tarafından dönüşüm maddesi olarak kullanılır. Bu sayede hem ülke ekonomisi hem de doğa korunmuş olur.


Bizi Arayınız:


Piston Hurda Malzemeleri Nelerdir?

Birçok alanda kullanılan pistonlardan vana ve pompalar yapılmaktadır. İtfaiyeci hortumlarında kullanılan yangın pompası, dalgıç pompası, bahçe pompası, vakum pompası gibi çeşitleri piston hurda malzemesi olarak kullanılır. Hurda piston alımı ve satışı en çok araba motorlarının pistonu geri dönüşüm için birçok maddeyi içerisinde bulundurmaktadır. Pistonların geri dönüşümü sayesinde firmamız;


•Çevrenin korunmasına katkı sağlar.

•Doğal kaynakların tüketimini sınırlandırır.

•İnsan sağlığına zarar veren maddelerin çöp maddesi olmasını engeller.

•Dönüşüm için birçok kişiyle beraber çalıştığı için yeni iş imkanları sağlar.

İzmir Piston Hurda

Karşıyaka Piston Hurda


Uzun zamanlardan beri ara vermeden dönüşüm işini yapan firmamız, her türlü hurdanızı alır. Özellikle piston hurdalarının alımı çok az firma tarafından yapılmaktadır. Çünkü piston hurdalarının dönüşümü karışık ve zor bir süreçtir. Firmamız bu zorlu geri dönüşüm sürecine sahip hurdalarının büyük bir titizlikle alımını yapmaya devam etmektedir.

Bostanlı Piston Hurda

Şemikler Piston Hurda

Mavişehir Piston Hurda

Bizi Takip Edin: