Hurda Plastik Alımı

Plastik Hurda

Plastik, polimer şeklinde ifade edilen bileşik sınıfına girmektedir. Plastik, petrolden elde edilmektedir. Ayrıca; karbon, oksijen, azot, hidrojen, diğer organik ve inorganik elementlerden oluşan ve monomer adı ile anılan moleküllü gruplardaki bağların koparılması ve polimer adı verilen yapıya dönüştürülmesi ile elde edilen malzemedir. Plastik hurda, toplama işini yapan firmalar, geri dönüşüme konu olarak tekrar kullanılabilir hale gelebilmektedir. Plastik tekrar kullanılabilir hale kolaylıkla getirilebildiği için hurda firmaları geri dönüşüm konusunda önemli konumda yer alırlar. Hurda alımı firması olarak en uygun fiyatları müşterilerimize sunmaktayız. Hurda Plastikler Hassas kantar ile hurda miktarı ölçümü yapılarak ödemeler bu şekilde gerçekleştirilmektedir. İzmir Hurdacı olarak En uygun hurda ödemeleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Plastik hurda, hammadde yarı mamul amacı ile kullanılmak istenen market poşetleri, plastik içerikli ambalajlar ve kolilerin, kullanım ömrünü tamamladıktan sonraki aşamasına denir. Bu plastik atıkları, geri dönüşümde kullanılmak üzere toplanır ve çevreye vereceği zararların önüne geçilir. Ayrıca, geri dönüşüm sanayinin devreye girmesiyle de bu atıklardan yepyeni değerler üretilmeye başlanır.


karşıyaka da hurda plastik alan


Plastik Hurda Alım Firmalarından Farkımız Nedir?

Piyasada faaliyet gösteren hurda alım firmaları arasında önemli bir konumda yer alan firmamız, diğer firmalardan pek çok noktada farklılaşmaktadır. Firmamız, plastik hurda alım firmaları ile bazı hususlar bakımından ayrılmaktadır:


•İş güvenliği ilkelerine uygun olarak hurda alımı yapılmaktadır,

Plastik Hurda toplama işlemi sırasında çevreye ve insan sağlığına zarar verici hiçbir yöntem kullanılmamaktadır,

•İş için belirlenen sürede görev mahallinde bulunularak hurda toplama ve alım işi çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir,,

•İşin niteliğine uygun araçlar gönderilmekte ve uygun ekipmanlar kullanılmaktadır,

•Tecrübeli ve işinin ehli personel görevlendirilerek iş kalitesi her aşamada korunmaktadır

•7/24 hizmet sunularak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.

Gelişen dünya ile birlikte satın aldığımız tüm ürünler bir gün atık hale gelecektir. Dünyada yaklaşık 250 milyar dolar değerinde çöp atıkları için masraf edilmektedir. Bu sebeple, geri dönüşümün değeri daha çok anlaşılmaktadır. Firmamız hurda toplama ve geri kazandırma hususunda yetkili bir kuruluştur. Plastik hurda ve tüm hurda çeşitleri hakkında sizlere vereceğimiz yüksek piyasa fiyatlarımızı öğrenmek için firmamızla görüşebilirsiniz. Plastik hurda fiyatları’nı firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Bizi Takip Edin: