Hurda Radyatör Alan Hurdacı

karsiyaka radyator hurda alan

Karşıyaka Hurda Radyatör Alan

Hurda Radyatör

Karşıyaka Radyatör Hurda alımı , içerisinde devamlı olarak sıcak bir akışın gerçekleştiği ve bu sıcaklığı dışarıya yansıtmaya yarayan alet radyatördür. Isı iletkenliğinin yüksek olması için radyatör yapımında alüminyum, bakır gibi madenler kullanılır. Bu sayede radyatör hurda dönüşüme kazandırılabilir. Daha çok evlerde kullanılan kalorifer peteği olarak bildiğimiz radyatörler otomobillerde de kullanılmaktadır. Motor tarafından gelen sıcak suyun ısısını dışarıya verdikten sonra soğuyan suyun tekrar motora gönderilmesi işini yapar. Yani radyatörlerin genel amacı içerisinden sıvı geçen bir aracın sıcaklığını dışarıya iletmektir. Evlerin, binaların, iş yerlerinin ısıtılması için kullanılır.Bizi Arayınız:


Radyatör Hurda Malzemesinin Dönüşümdeki Yeri

Yenilenen evler, kentsel dönüşüm sonucu yıkılan binalar aynı zamanda radyatör hurda kaynağını oluşturur. Çeşitli şekillerde yıprandığı için işlevini yerine getirmeyen radyatörlerin değiştirilmesi de yeni hurdaların ortaya çıkmasına neden olur. Bu cihazın hurda sektörüne olan faydaları nelerdir bahsedecek olursak. Şöyle ki;


Radyatörler üretildikleri malzemeler açısından geri dönüşüm sektörü açısından önemli bir yere sahiptir. Firmamız elinizde bulunan radyatör hurdaları nakit para ödemesi yaparak alan bir kurumdur. Bu sayede hem ülke ekonomisine destek sağlamış hem de doğayı korumuş oluyoruz.

• Gelecek nesillere temiz bir dünya mirası bırakabilmek için metal, demir, krom, bakır gibi içeriğe sahip malzemeleri dönüştürmemiz gerekir.

• Kullanılmayan, işlevini yerine getirmeyen, bozulan radyatörleri firmamıza dönüşüme katılması için satmak hem sizin hem ülkemiz için oldukça öneme sahiptir.

İzmir Radyatör Hurda

Karşıyaka Radyatör Hurda


Çeşitli hurdalarınızı almak için her hurda yapısı ve milatlarına uygun araç kullanan bir firmayız. Satmak istediğiniz radyatör hurdalarınızı en hassas şekilde ölçerek ödeme işlemi gerçekleşir.

Bostanlı Radyatör Hurda

Şemikler Radyatör Hurda

Mavişehir Radyatör Hurda

Bizi Takip Edin: