Hurda Teneke Kutu Alımı

karsiyaka-teneke-kutu-hurda-alan

Teneke Kutu Hurda

İzmir Karşıyaka Hurda hurdacılık sektöründe isim yapmış olan firmamız , hakkaniyetten ödün vermeden sözünün eri olma politikası ile hizmet vermektedir. İzmir hurda Alım yaptığımız geri dönüşüm malzemelerinden biri de Hurda Teneke Kutu Alımı hizmetidir.


Geri dönüşüm firması olarak hizmet veren kurumumuz Hurda teneke kutu malzemeleri de özenle dönüştüren bir oluşumdur. Günümüzde özellikle içecek sanayisinde kullanılan ve teneke kutu olarak bilinen kaplar alüminyumdan yapılmaktadır. Kola, meyve suyu, alkollü içecek gibi sıvılarda kullanılan teneke kutular çeşitli gıdaların depolanmasında da kullanılır. Hazır içecek ve yiyecek tüketiminin yıllar içerisinde artması sonucunda demirden sonra en çok kullanılan maddelerden biri alüminyum teneke kutudur.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Teneke Kutu Hurda Dönüşümü

Ülke ekonomisine olduğu kadar sizin bütçenizi de düşünen firmamız, nakit ödeme yaparak teneke kutuları satın alarak geri dönüştürmektedir. Dönüşüme giren teneke kutular daha sonrasında araba yedek parçası, beyaz eşya üretimine parça ya da korniş olarak kullanılır. Aynı zamanda çeşitli dekoratif süs eşyalarının yapımında da kullanılır hala gelir. Çeşitli kişilerden satın alınan hurda teneke kutuları kapsamına giren malzemeler bir araya getirilir. Daha sonra sırayla şu işlemlerden geçer:


• Bir araya getirilen teneke kutu hurdaları temizlenerek kutu dışındaki maddelerden arındırılır.

• Temizlenen teneke kutular geniş yer kaplamaması için presleme işleminden geçirilir.

• Preslenen teneke kutuların hurdaları alüminyum eritme tesislerine gönderilir.

• Tesise ulaşan hurdalar külçe alüminyum haline getirildikten sonra çeşitli şekillerde işlenir.

İzmir Teneke Kutu Hurda

Karşıyaka Teneke Kutu Hurda


Geri dönüşüm işini önemsiyoruz çünkü madenin doğal kaynağından temin edilmesinden daha az uğraştırıcıdır. Ayrıca alüminyum esnek ve çok yönlü yapısıyla teneke kutu formunu almaktadır. Aynı şekilde dönüştürüldükten sonra tekrar istenilen şekli alması kolaydır. Bu nedenle teneke kutu hurda satışlarınızı bekliyoruz.

Bostanlı Teneke Kutu Hurda

Şemikler Teneke Kutu Hurda

Mavişehir Teneke Kutu Hurda

Bizi Takip Edin: