Hurda Tesisat Alan

Karşıyaka Hurda Tesisat Alan

İzmir Karşıyaka Hurda Tesisat

Tesisat Hurda

Yaşam alanlarımızda kullandığımız ve oldukça ihtiyaç duyduğumuz tesisat malzemeleri son derece önemlidir. Zamanla kullanıma bağlı olarak bu tesisat ürünlerinin değiştirilmesi gerekir. Tesisat hurda alımı yapan firmalarda burada devreye girmektedir. Bizler bu alanda hizmet veren son derece önemli bir firma olmaktayız. Bizleri tercih ederek elinizde bulunan tesisat hurdalarının satımını gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek fiyatlar ile satacağınız hurdalarınızdan son derece kar elde edebilirsiniz.Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Tesisat Hurda Alımına İlişkin Bilgiler

Hurda sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız her türlü hurdayı sizden alarak geri dönüşüme katkı sağlıyor. Başta tesisat hurda olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü maddenin alımını yapıyoruz. Hurda niteliğinde sayılan ürünlerin doğaya bırakılıp zarar vermemesi için bu konuya son derece dikkat ediyoruz. Alımını yaptığımız en önemli hurdalardan olan tesisat hurdaları hakkında biraz bilgi verecek olursak. Şöyle ki;


• Tesisat hurdaları alınırken tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi aynı prosedür işliyor. Yani ürünleri sizden alıp öncelikle ayrıştırma işlemi yapıyoruz.

• Ayrıştırma işlemi sırasında kullanılabilir durumda olanlar ile olmayanları iki gruba ayırıyoruz.

• Kullanılabilir hurdalar çeşitli firmalara ve kurumlara satılıyor. Geri kalan kullanılmayacak durumda olan hurdalar ise geri dönüşüme gönderiliyor. Kısacası bizim elimize geçen hiçbir hurda boşa gitmiyor.

İzmir Tesisat Hurda

Karşıyaka Tesisat Hurda

Elinizde bulunan her türlü hurda için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve bu konuda sunduğumuz hizmetlerden faydalanmaktır. En iyi fiyat ile hurdalarınızı satmak için mutlaka tercihiniz bizlerden yana olmalıdır.

Bizi Takip Edin: