Latife Hanım Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Latife Hurda Alımı

Öncelikle İzmir ve bölgesinde Latife hanım hurda alımı konusunda sizlere müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. Bu bağlamda da alımını yaptığımız ürünler hakkında kısaca bilgi vermek isteriz. Elektronik hurda alımı konusunda hizmet vermekteyiz. Aslında bakır ve demir gibi hurdaları da gayet tabi ki alıyoruz ancak özellikle elektronik atıklarınızı güvenle bizlere teslim edebilir, değerlendirebilirsiniz. Elektronik hurda olarak bilinen ürünler genelde çalışmayan ya da çalışması durumunda bile artık performans vermeyen akıllı ürünler olarak tabir edilir. Bunlara örnek olarak ise ev ve iş yerlerinde sıkça bulunan bilgisayarlar, telefonlar ve kamera gibi ürünlerdir. Bunların yanı sıra elektronik anlamda aklınıza gelen tüm ürünlerden söz edebiliriz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Latife Hanım Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

İşte bu ürünlerin alınmasında Latife hanım hurda alımı olarak hizmet veriyoruz. Sizlerden değerinde alınan ya da toplu olarak iş yerinizden teslim alınan ürünler ilk olarak çalışma durumuna göre tarafımızca ayrılır. Bunun nedeni çalışması için sadece ek bir parçaya ihtiyaç duyulan malzemeyi geri dönüşüme vermemektir.


Latife Hanım Mahallesi Hurdacı

Bunun sağlanması durumunda ürün eri dönüşüme gitmez ve tekrar kullanıma sunulur. Tabi bir yandan da ek parçalar kanalı ile ürünler ilgili olarak yükseltme de yapılabilir. Ancak artık gerçekten de işe yaramayan ürünler ise geri dönüşüme gönderilmek üzere hazırlanır. Geri dönüşüme giden ürünler ise hem firmamıza, hem ülke ekonomisine önemli oranda katkılar sağlar.

Bizi Takip Edin: