Mustafa Kemal Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Mustafa Kemal Hurda Alımı

Firma olarak sizlerin evlerinden, iş yerlerinden ya da depolarınızdan kullanmadığınız atıl durumda olan hurdalarınızı alıyoruz. Bunun için Mustafa kemal hurda alımı olarak telefonla bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Tüm atık anlamda olan ürünlerinizi, vereceğiniz adrese kadar gelerek alıyoruz. Aynı zamanda alımlarımızda da nakit ödeme yaptığımızın altını çizmek isteriz. Sizler de hurda konusunda bundan sonra farklı firmalara bakmak yerine bizleri güvenle tercih edebilirsiniz. Sizler için gelerek aldığımız ürünler hakkında da kısaca bilgi vermek isteriz. Ancak öncelikle sizlerden alınan tüm hurdaların geri dönüşüme gittiğini ifade edebiliriz. Bu sayede ülke ekonomisi anlamında da dolaylı yoldan katkınızdan söz edebiliriz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Mustafa Kemal Mahallesi Hurda


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Mustafa kemal hurda alımı olarak aldığımız ürünlerden bazıları da şu şekildedir. Bunların başında demir hurdası bulunur. Bunun yanı sıra krom ve paslanmaz hurdası alımlarını da yaptığımızı söylemek isteriz. Aynı zamanda yine sarı hurdası olarak tabir edilen hurda çeşidini, bakır hurdalarınızı ve de alüminyum hurdalarınızı da değerinde almaktayız.


Mustafa Kemal Hurda Alımı

Bu arada ölçümlerimizi son derece hassas olan tartılarımızla sizlerin yanında yaptığımızı da söylemek isteriz. Yine alımlarını yapmış olduğumu hurdalar arasında her türlü beyaz eşya hurdaları, elektronik hurdalar ve inşaat hurdası gibi çeşitler bulunur. Farklı hurda çeşitlerinin alımı konusunda sizler de bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Firma olarak hurda konusunda size özel çözümler sunmaya devam edeceğiz.

Bizi Takip Edin: