İzmir Okul Hurda Söküm, işleri yapan firmamız uzun yılların vermiş olduğu iş tecrübesi ile çevreyi rahatsız etmeden kısa sürede yapmaya özen göstermektedir.

Okul Yıkım Söküm

Şirketimiz bu işe başladığı zamandan itibaren, okul yıkım kırım işleri, okul yıkım söküm işleri, okul çatı sökme işleri gibi her türlü yıkım ve söküm faaliyetlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Çalışma ilkemizin en başında mutlak Müşteri memnuniyeti yer almaktadır. İzmir Okul Yıkım – Söküm işlemleri için şirketimiz profosyonel özel donanımlı ekipmanlı çalışma grupları ile birlikte aynı anda yıkımı veya sökümü yapılacak yerin her ayrı noktasın çalışabilmektedirler.


İzmir Okul Yıkım Söküm


Karşıyaka okul yıkım sökümü faaliyetlerimizde en önceliğimiz iş güvenliği ve sağlık kurallarına uyarak her türlü tedbiri sağlamaktır. Çalışma prensiplerimizin en başında yer alan iş güvenliği için gerekli tüm ekipmanlar şirketimiz tarafından tamamlanarak güvenli yıkım işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Tecrübeli olduğumuz faaliyet alanlarından olan Okul binalarının sökülmesi ve sağlam durumda olanların başka noktalara taşınma işlemidir. Karşıyaka Okul Binası Sökümü yapıldıktan sonra , söküm ve yıkımı yapılan yerler tamamen temizlenmektedir.


Hurdacı İzmir

İzmir Hurda Alan Firmalar


Karşıyaka Okul Yıkım Söküm


Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…

İzmir Hurdacı

İzmir Okul Hurda Söküm olarak, eski bina ve fabrikaların yıkım hizmetini veriyoruz. Yıkım işlemi öncesinde binanın içerisindeki hurda veya ikinci el malzemelerin sökümü işleri yapılmaktadır. Bunlar çatı malzemeleri, kalorifer petekleri, kalorifer kazanı sökümü, çelik kapılar, alüminyum ve pvc kapı pencereler gibi geri dönüşüme uygun malzemelerdir.

Okul Hurda Sokum İzmir

Bizi Takip Edin: