Sancaklı Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Sancaklı Hurda Alımı

Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve aynı zamanda hurda konusunda uzmanlaşmış ekibimizle sizlere sancaklı hurdalı alımı konusunda hizmet vermekteyiz. Başta demir hurdalarınız olmak üzere, krom, alünimyum, nikel ve türevlerinden oluşan tüm hurdalarınızı sizler de artık değerlendirebilirsiniz. Bu anlamda yapmanız gereken ise firmamıza ulaşmak ve bizlerden bilgi almak olacaktır. Hurda sektörü son dönemde giderek daha da önem kazanmaya başlayan sektörlerden biri olmuştur. Bunun en büyük nedenlerinden biri de geri dönüşüme birçok malzeme kazandırmasıdır. Bu sayede ülke ekonomisine ve elbette kendi bütçenize de katkılar sağlamaktasınız. İşte bizler, burada devreye girmekte ve atıklarınızı sizlerin adresine, deposuna gelerek almaktayız.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Sancaklı Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Alım konusunda sancaklı hurda alımı olarak sizlere gelecek olan ekibimiz, hassas teraziler vasıtasıyla ürünlerinizi değerinde alacaktır. Bu arada ödemelerimizi her zaman için peşin olarak yaptığımızı da belirtmek isteriz. Bu yüzden de en yüksek fiyat garantisi sunduğumuzdan emin olabilirsiniz. İzmir ve bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamıza er çeşit hurda konusunda ulaşmanız mümkün olacaktır.


Sancaklı Mahallesi Hurdacı

Bu yüzden de en üst bölümde de değindiğimiz gibi demir hurdaları başta olmak üzere her çeşit ürünlerinizi almaktayız. Tabi sadece demir olarak değil, kağıt, plastik ve aynı zamanda alüminyum gibi geri dönüşümleri mümkün olan atıklarınız konusunda da bizlerden hizmet alabilirsiniz. Son olarak aklınıza takılan firmamız ya da hurda konusundaki tüm sorular için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin: