Sıfır atık hurdacı projesi metal, plastik gibi geri dönüştürülebilen materiallerin ayrıştırılarak yeniden kazandırılmasına deniliyor.

Sıfır Atık Hurdacı İzmir

Günümüzde karbon salınımının artması, çevre kirliliğinin artması Dünya ekosistemine büyük bir darbe vurmaktadır. Bunun önüne geçmek için çevremizi temiz tutarak sağlayabiliriz. Bizler bilinçli toplum olarak Dünyamız için bir şeyler yapmamız gerekmektedir. En ufak bir geri dönüşüm bile Dünya ekosistemine büyük faydalar oluşturabilmektedir. Sıfır atık hurdacı projesi metal, plastik gibi geri dönüştürülebilen materiallerin ayrıştırılarak yeniden kazandırılmasına deniliyor. İzmir gibi büyükşehir de bile sıfır atık projeleri mevcut bunların öncüsü olmaktan ise gurur ve onur duymaktayız.


Otel Hurdası Alanlar


Sıfır atık İzmir’de öncü firmalardan biri olmamızın sebebi işimizde profesyonel bir şekilde özverili çalışmamızdan gelmektedir. Metal,plastik,aluminyum,bakır,pirinç gibi geri dönüştürülebilen materialleri itina ile toplayarak bunların geri dönüştürülmesine öncü olmaktayız. Bu gibi hurda malzemeleri geri dönüşüm noktalarına bırakıp halka geri kazandırıyoruz.


Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Geri dönüşüm, izmir hurda kağıt hurda, demir hurda, plastik hurda, nikel hurda, bakır kablo, sarı hurda, çinko hurda, mermi hurda, kalay hurda, bronz hurda, ahşap palet, naylon hurda, varil, fabrika alüminyum hurda alımı ve satım, inşaat malzemeleri, bina imhayı ve buradan çıkan hurdaların ticaretini yapmak üzere kurulmuş olup sıfır atık projesine destek sağlamaktayız.


Sektöründe yıllardır canla başla çalışıp sağlam adımlarla bu yolda ilerleyerek bilgi birikimimiz ile sürat ile gelişim en köklü geri dönüşüm firmalarından biri konumuna gelmekteyiz. Daima en çevreci, en güvenilir, sıfır atık güzel çevre politikası ile ilerlemekte ve sizlerin hizmetinizdeyiz.

İzmir Hurdacı olarak ekonomiye, çevreye ve doğaya oldukça sıcak ve dostça yaklaşıyoruz. İşimizde bilinçli ve profesyonel bir şekilde İzmir’de faaliyelerimizi sürdürmekteyiz. Siz değerli vatandaşlarımıza geleceğimizi güzel bir şekilde bırakmak için çevremize ve sizlere özen gösteriyoruz. Biz çevreyi korumayı amaçlıyoruz ve işimizi severek yaptığımızdan dolayı bunu sizlere belli ediyoruz. Elinizdeki Metal hurdaları, demir hurdaları, plastikleri, elektronik hurdaları,kağıt hurdaları, aluminyum hurdaları,naylon hurdaları,çinko hurdalarını sakın ama sakın çöplere atmayın. Bunları çöpe attığınız taktirde çevreye oldukça zarar vermekle birlikte, geri dönüştürülmediği için hammade eksikliğine yol açmaktadır. Bu yüzden bunun gibi atıkları lütfen bizim gibi profesyonellere bırakın biz sizin için geri dönüştürelim.


İzmir Hurdacı

İzmirde Hurdacı


Otel Hurdacı


Bizi Takip Edin: