Tersane Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Tersana Hurda Alımı

Tersane hurda alımı konularında bundan sonra firmamızı tercih edebilirsiniz. Özellikle İzmir ve bölgesinde aktif olarak faaliyet göstermekte olan firmamızın bu hizmetinden sizler de faydalanabilirsiniz. Demir ve bakır hurdaları başta olmak üzere birçok hurda çeşidini bizlere verebilirsiniz. Geri dönüşüm anlamında son derece önemli olan hurdalar ülkemizin ekonomisi açısından da önem arz ediyor. Bu yüzden de en uygun şekilde sizler de fiyat olarak en yüksek fiyatla teklif alabilirsiniz. Firma olarak aynı zamanda geri dönüşüm alanında da hurda alım işlemleri yaptığımızdan söz edebiliriz. Bu materyalları sizlerden alan firmamız geri dönüşüm sürecine de ciddi katkılar sunmaktadır. Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla İzmir Hurdacı hizmetinizde.Hurdalarınızın İzmir’in çeşitli bölgelerinden toplanması sonucunda doğaya da ciddi katkılarımız olduğunu belirtmek isteriz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Tersane Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Bu bağlamda sizlerinde isteklerine uygun biçimde adresinizden tersane hurda alımı yapmaktayız. Demir hurdası başta olmak üzere yapılan bu alımla, işinin ehli olan firmamız tarafından yapılmaktadır. Bazı hurda firmalarının sadece kendi adresleri üzerinden alım yaptığını biliyoruz. Ancak firmamız bunun tam aksine sizlerin ayağına kadar gelerek alımlar yapmaktadır. Bu durum da sizlere hem zaman kazandırmakta hem de maliyet olarak da katkı sağlamaktadır.


Tersane Mahallesi Hurdacı

Tersane Hurda Alım Satım yaparak , Tersanalerde bulunan Hurda Gemiler’den çıkan parçaları geri dönüşüme kazandırmak için sizlerden satın alıyoruz.Firma olarak uzun yıllardan bu yana bu hizmeti verdiğimizi de özellikle söylemek isteriz. Doğaya gerçek anlamda zarar verme potansiyeli olan hurdalarınız konusunda bundan böyle tek adres firmamız olacaktır. Bu nedenle firmamıza sizler de günü her saatinde bilgi için başvurabilirsiniz.

Bizi Takip Edin: