Yalı Mah. Hurda Alan Firmalar

Yalı Hurdacı

Hurda alımı ve geri dönüşüme kazandırma konusunda sizlere oldukça uzun yıllardan bu yana hizmet veren yalı mahallesi hurda alımı firması olan bizler, aynı zamanda en yüksek fiyatı da alımlarımızda size sunuyoruz. Bu yüzden de bu bölgede en çok tercih edilen, her zaman hurda alımlarında aranılan firma olduğumuzu ifade edebiliriz. Sizler de başta demir ve bakır olmak üzere her türden metal ve plastik hurdalarınızı değerlendirmek için bizlere telefon edebilirsiniz. . Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla İzmir Hurdacı hizmetinizde.Uzman ekibimiz edeceğiniz telefonun ardından adresinize gelecek, sizler için en yüksek fiyatı verecek ve alımı yapacaktır. Bu yüzden de bölgedeki en iyi firmanın firmamız olduğunu içtenlikle, gururla söylemek isteriz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Yalı Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Bunların yanı sıra, bir yandan da yalı mahallesi hurda alımı firması olarak, alüminyum hurdalar alanında da hizmetlerimiz olduğunu söylemek isteriz. Geri dönüşüme kazandırılacak olan tüm hurdalarınızın alınması, en yüksek fiyatın verilmesi ve nakliyesi konusunda da bizlerden destek almanız mümkün olacaktır. Tabi ki, sadece tek bir hurda çeşidinde değil, boyutu, ağırlığı ne olursa olsun her tür hurdada da bizden bilgi alabilirsiniz.


Yalı Mahallesi Hurdacı

Demir ve bakır hurdalara ise öncelik verdiğimizi eklemek isteriz. Bunun yanında son olarak, müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet veriyoruz, bu yüzden de sizlerin hurda sektörü hakkında hemen her türlü sorunuza da cevap vermek isteriz, sadece günün her saatinde aramanız yeterli olacaktır.

Bizi Takip Edin: