Yamanlar Hurda Alan Firmalar

Yamanlar Hurda Alımı

Sizlere her çeşit hurda alımı konusunda yamanlar hurda alımı olarak hizmet vermekten gurur duymaktayız. Hurda ürünleri her zaman için bilinen sektörlerin başında gelir, firma olarak bizler de İzmir bölgesindeki hurdalarınızı almakta, peşin olarak ödemesini yapmakta ve geri dönüşüm sayesinde kazanım elde etmekteyiz. Bu durum sizlerin de ekonomisine gerçekten de katkılar sağlayacaktır. Sadece tek bir çeşit hurda alımında değil, başta demir hurdası olmak üzere, kablo ve bakır hurdası gibi ürünlerinizi de yerinde görmekte, almaktayız. Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla İzmir Hurdacı hizmetinizde.Bununla ilgili olarak daha fazla bilgi almak isterseniz telefon etmeniz yeterli olacaktır. Firmamızın sizler için 7 gün 24 saat boyunca hizmeti olduğunu da söylemek isteriz.

Bizi Arayınız: +90 (552) 463 26 96


Yamanlar Hurdacı


İzmir Hurdacı

Karşıyaka Hurdacı

Bostanlı Hurdacı

Aynı zamanda Yamanlar hurdacı olarak oldukça uzun yıllardan bu yana sizler için hizmet verdiğimizi de söylemek isteriz. Bu yüzden de sektörü bilen, alanında uzman ve değerinde alım yapan bir firma olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Sizlere hizmet verme adına da edeceğiniz telefonun ardından nerede olursa olsun ekiplerimiz gelecek, hurdalarınızı değerinde alacaktır.


Yamanlar Hurda Alanlar

Değeri konusunda da piyasadaki en yüksek fiyatı vereceğimizden emin olabilirsiniz. Bunların yanı sıra bakır hurdalarınız konusunda çok daha istekli olduğumuzu da söylemek isteriz. Çünkü bakır hurda gerek değerinin yüksek olması, gerekse de son derece kolay işlenebilmesi neticesinde en çok tercih edilen hurda türü olmaktadır, bu bağlamda da birinci tercihimiz olmaktadır.

Bizi Takip Edin: