İzmir Karşıyaka'da Hurda Demir Alımı

Hurda Demir

Evlerin bir köşesinde duran, kullanılmayan eşyaların geri dönüştürebilir özellik taşıdığını bilen ve kullanılmayan bu eşyaları hurdacıya vererek kazanç sahibi olan kişiler, hurda demir alan firmalar konusunda ne kadar yüksek ücretler ödendiğini bilmektedir. Çoğu kişi hammaddesi demir olan ürünlerin, hurdacıya verildiği takdirde ne kadar para ettiğini bilmemekte ve o kadarcık kazanç için hurdacı çağrılmaz diyerek çöpe atmaktadır. Ancak hammaddesi demir olan eski eşyalar çok kıymetlidir ve geri dönüştürülebilir. Özellikle iyi durumda bir eşya, parçalanarak parçalarından kazanç sağlanabilir. Ve hatta bazı eşyalar olduğu gibi ihtiyacı olan kişilere uygun fiyata verilmektedir.

Hurdacı’ların yaptığı işler kesinlikle kolay değildir. Eşyalar evlerden toplanmakta ve temizlenerek geri dönüşüme hazır hale getirilmektedir. Ya da başkalarına satılmak üzere hazırlanmakta ve tüm işlemleri yapan hurdacılara tüm bu işlerden çok az kar kalmaktadır. Örneğin hurdacıya verilen bisikletler, televizyonlar ve diğer beyaz eşyalar önce tamir edilmekte, sonra yeni gibi temizlenmekte ve sonra alıcılara satılmakta ya da parçalara ayrılarak parçaları değerlendirilmektedir.

Neler Demir Hurdası Olabilir ?


Hammaddesi demir olan ve içerisinde demir bulunduran tüm eşyalar hurda demir olarak hurdacılara verilebilir. Hurda demir olmaya uygun ürünler, genellikle yıkılan inşaatların içerisinden ve çöplerden çıkmaktadır. Kişiler bir çivinin biriktirildiği takdirde bir demir hurdası olmaya hazır ürün olduğunu bilmemektedir. Demir hurdaları, hurda kategorisinde en yüksek fiyatların teklif edildiği ürünlerdir. Dolayısıyla kişilerin demir hurdaları çöp etmemeleri ve hurdacıya vermeleri gerekir.


İzmir Demir Hurdası Alan Hurdacı

İzmir demir hurdası alan hurdacı olarak firmamız, son derece profesyonel çalışan köklü bir firmadır. Yıllardır İstanbul’da yaşayan kişilerin evlerine 7/24 ulaşım sağlayan firmamız, evlerdeki tüm hurdaları toplamakta ve en yüksek fiyatları ödemektedir. Daha çok sürümden kazanmayı ve müşterisini sevindirmeyi amaçlayan firmamız, özellikle hurda demir konusunda yüksek fiyatlar biçmektedir.

Salgın döneminin neden olduğu olumsuzluklar arasında, hurdacıların hurda toplamasını engellenmesi gibi durumlar da oluşmuştur. İşyerlerinde, evlerde ve inşaatlarda pandemi süresinde kilolarda hurda birikmiş ve bu hurdalar satışa uygun hale getirilmiştir. Profesyonel, eğitimli ve tecrübeli kadromuz maske ve sosyal mesafe kurallarına büyük özen göstererek evlere gitmekte ve hurdaları almaktadır. İzmir’de istediğiniz saatte hurda almak üzere evinize gelecek olan tek firma, hurdaalinir.com olarak firmamızdır. Anında hizmet prosedürü ile çalışan firmamız, yüksek hurda fiyatı vermekte ve memnuniyet esaslı çalışmaktadır. Müşterilerimiz firmamız için birikimler yapmakta ve hurdalarını toplu bir şekilde müsait oldukları gün satmaktadır. Uzman kadrosu ile her geçen gün kendini geliştiren firmamız, iş anında nakit ödeme yaparak çalışır. Kişilerin kesinlikle mağdur olmaması için uğraşan firmamız, kuruş hesabı dahi yapmakta ve gerektiği yerde kuruşuna kadar nakit ödeme vermektedir. Bizimle anlaşan müşterilerimiz, başka hiçbir yer ile hurda alışverişi yapmamaktadır.


Hurdacılar Hangi Ürünleri Satın Alır?

Hurdacıların yaptığı iş genel anlamda basite indirgense de, esasında çok önemlidir. Kişilerin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan firmamız, demir hurdası dışında çeşitli ürünleri de satın almaktadır. Firmamızın en çok satın aldığı ürünler bakır hurdası, kablo hurdası, paslanmaz hurdası, makina parçası hurdası, alüminyum hurdası, motor hurdası, DKP hurdası, kurşun hurdası, kağıt hurdası, sarı hurdası, pirinç hurdası, plastik hurdası, akü hurdası, krom hurdası, bronz hurdası, karton hurdası, kağıt hurdası, sökülecek hurda hurdası, bina yıkım hurdası, fabrika yıkım hurdası ve fabrika söküm işleri hurdası şeklindedir. Aralarında kilogramı en yüksek fiyattan alınan hurda çeşidi, şüphesiz demir hurdasıdır. Hem çok kıymetli oluşu, hem de pek çok işte rahatlıkla kullanım alanı bulabiliyor oluşu demir hurdasının bu denli ilgi görmesini sağlamıştır.

Evinde hurda demir olan kişiler, hurda demir alan yerler neresidir sorusunu akıllarına getirebilir. Hurda demir satmak esasında bizimle iletişime geçildiği takdirde çok kolay olacaktır. Hiç para edeceği düşünülmeyen demirler bile, aslında güzel bir gelir getirebilir. Kilogram bu noktada önemli olan şeylerden bir tanesidir. Kişiler bir ay içerisinde hurda olmaya layık gördükleri ürünleri biriktirmeli ve bizimle iletişime geçmelidir. Basit ücretler gibi görünse de, bu iş ile ilgilenip birikim sağlandığı takdirde, kişiler güzel bir ek gelir elde etmiş olacaklardır. Evde duran kartonlar, kablolar, demir, bakır, metal gibi madenler hiç yoktan bir gelir kapısı haline gelecek ve kişileri rahatlatacaktır. Bu noktada esas olan şey, hurda olmaya layık görülen hiçbir şeyi çöpe atmamak, olabildiğince biriktirmektir.


Hurdacı


Demir Hurda Alan Firmalar

Demir hurda alan firmalar hurda satmak isteyen kişilerin en çok aradıkları başlıklardan bir tanesidir. Demir hurda alan firma sayısı, esasında çok kısıtlıdır. İstanbul’da hurdacı bulmak bazı zamanlarda insanları çok zorlayabilir. Böylesine kalabalık bir şehirde, güvenilir hurdacı ile karşılaşmak ve hurdaların doğru maliyetlerde satıldığını görmek çok önemlidir. Pek çok hurdacı kilosunu çok düşük meblağdan aldığı ürünleri, normal satış fiyatından satarak kar elde etmektedir. Müşteriler onca zaman biriktirdikleri hurdaların karşılığını göremeyerek, bu işi yapmaktan vazgeçebilir. Dolayısıyla güvenilir ve doğru çalışan bir hurdacı ile iletişime geçmek ve doğru maliyete ürün satışı gerçekleştirmek çok önemlidir. Aksi takdirde kişiler hüsrana uğrayacak ve hurda biriktirmekten vazgeçecektir.

Firmamız doğru maliyetleri biçen ve müşterilerimizden istedikleri gün ve saatte ürünlerini alan bir firmadır. Kişilerin mağdur olmasını engellemekte, daha önemlisi onların da bu işten belirli bir kazanç sağlayabilmeleri için uğraşmaktadır. Belirli bir müşteri kitlesi olan firmamız ile iş yapmak isteyen kişiler, zaman kaybetmeden bizleri aramalı ve adres bilgilerini bırakmalıdır. Randevu alındığı takdirde, belirlenen gün ve saatte hurdalar alınmak üzere kişilerin evine gelinecektir.


Demir Hurda Fiyatları

Kişilerin en çok araştırdıkları konulardan bir tanesi demir hurda fiyatları ile ilgilidir. Kişiler demir hurdalarını satmak istemekte fakat en iyi ücreti veren firmalar ile anlaşma yapmayı tercih etmektedir. Demir hurdalar daha önce de bahsedildiği gibi, diğerlerine kıyasla daha güzel fiyata alınmaktadır. Kişilerin biriktirdikleri demir hurdalarının kilogramları ölçülmekte ve o kilograma göre fiyat verilmektedir. Demir hurda fiyatları konusunda en iyi ücretleri veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, kişilerin yapacakları güvenli alışverişi daimi hale getirmek için uğraşmaktadır. Uzman kadromuzun kısa süre içerisinde yapacağı hesaplara uygun şekilde belirlenen fiyatlar, kuruşu kuruşuna kişiye teslim edilmektedir. Herhangi bir hak geçmesine müsade edilmeden yapılan hurda işi, pek çok müşterimizi bu zamana kadar memnun etmiş ve daimi hale getirmiştir.

Kişiler demir hurda fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için, firmamız ile iletişime geçmelidir. Firmamız en uygun fiyatları teklif edecek ve kişilerin daha çok kazanç elde etmesine fırsat tanıyacaktır. Gelişmiş en büyük hurda firmaları arasında bulunan firmamız, kazancını bileğinin hakkıyla yapmakta ve işlerden çok az kar ederek sürümden kazanmaktadır. Firmamız ile iletişime geçildiğinde, kişiler uygun gün ve saatlerini belirtmelidir. Bazen aynı gün gidebilen firmamız, bazen iki üç gün erteleme yapmaktadır. Bunun sebebi firmamızın bazı dönemlerde çok yoğun olmasıdır. Özellikle hafta sonu için iki üç gün önceden randevu oluşturmakta fayda vardır. Hafta sonu aynı gün gitmek biraz daha zor olabilmektedir. Kişiler özellikle pazar günlerini bir hafta önceden doldurmaya başlamaktadır. Hurda fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgiler, aranıldığı takdirde kişilere iletilecek ve ona göre bir randevu belirlenecektir.


Karşıyaka Hurda Demir

Hurdaların ekonomiye geri dönüşümleri gelişmiş bir ülke için önem arz eder. Bir ülke, üretemediği ham maddeyi dışarıdan ithal ediyorsa, bu ülke dışa bağımlıdır. Hurda haline gelen artıkların ham maddelerine tekrar dönüştürülmesi işlemleri de dışa bağımlılığı azaltan bir unsurdur. İzmirde hurdacı olarak, hizmet verdiğimiz geri dönüşüm faaliyetlerinden biri de Karşıyaka demir hurda alımı hizmetidir. Karşıyaka Demir hurda alan firma olarak tüm hurdalarınız itina ile toplanarak hassas kantarlar ile ölçülür. Ölçüm sonucu ortaya çıkan hurda miktarına göre de anında ödeme yapılmaktadır. Hurdalarınızın gerçek değerinde satın alınması için firmamızı tercih etmeniz bizi mutlu edecektir. İzmir Karşıyaka’da Piyasada çok sayıda firma bulunmasına rağmen hurda alım hizmetini yüksek kalite ve ölçüm garantisi ile sunan firma sayısı çok azdır. Hurdalar arasında demirlerin ayıklanarak ham madde haline dönüştürülmesi için firmamızı önermekteyiz.


karşıyaka da hurda demir alan


Bizi Arayınız:


Karşıyaka Demir Hurda Alan Firmalar

Piyasada çok sayıda Karşıyaka demir hurda alımı firma bulunmasına rağmen hurda alım hizmetini yüksek kalite ve ölçüm garantisi ile sunan firma sayısı çok azdır. Hurdalar arasında demirlerin ayıklanarak ham madde haline dönüştürülmesi için firmamızı önermekteyiz. Karşıyaka Demir HurdacıFirmamızı diğer firmalardan ayıran bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler firmamızın sektörde lider konumda olmasının sonucunda ortaya çıkmıştır. Demir hurda firması olarak belirgin farklılıklarımız şunlardır:


İzmir Demir Hurdacı

İzmir Demir Hurda Alım Satım


İzmir Hurda Demir Alımı

Demir Hurda


Herşeyin Bittiği Yerde Geri Dönüşüm Başlar…

İzmir Demir Hurda Satın Alma

• Hurda toplama işlemleri belirlenen tarih ve saatte yerine getirilmektedir,

• Ölçüm garantisi sunularak hiçbir hak kaybı yaşanmamaktadır,

• Ölçülen hurdalar, ölçüm miktarına göre satın alınmakta ve ödeme anında yapılmaktadır,

• 7/24 hizmet sunumu ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır,

• Sektördeki en tecrübeli personel istihdam edilmektedir,

• Çalışma sırasında iş güvenliği ilkelerine riayet edilmektedir,

• Çevre ve insan sağlığını riske atacak hiçbir uygulama çalışma sırasında kullanılmamaktadır,

Karşıyaka Demir Hurda Satın Alma, Hurdaların doğru şekilde ayrıştırılması sağlanarak ülke ekonomisine en optimal kaynak aktarımı gerçekleştirilmektedir.

İzmir Demir Hurdacı

Demir Hurda Malzemelerin Geri Dönüşü


Hurda Atıklar Size Geri Döner, Üstelik Çok Daha Ucuza

Geri dönüşüm; yeniden değerlendirilme imkanı olan atıkların çeşitli işlemlerden geçirilerek ikincil hammadde olarak tekrar kullanımı ve üretim sürecine dahil edilmesi işlemidir. İmalat yapan firmaların, üretim esnasında kullandıkları; demir, bakır, kablo, alüminyum, kurşun, çinko, kağıt ya da karton gibi malzemelerin atık yada hurdaları geri dönüşüme müsait atıklardır. Tabii kaynakların sonsuz olmadığı, dikkatli kullanılmadığı takdirde bu doğal kaynakların tükeneceği bilinci ile geri dönüşüm çalışmaları kapsamında tekrar kullanıma sunulmak amacıyla pek çok demir hurda ve atık konumundaki malzeme, üretimde ikincil bir rol üstlenmekte ve kaynakların daha uzun vadeli kullanılması amacına hizmet etmektedir. Ev ve iş yerlerinden, imalathanelerden çıkan demir hurdaları oluşan yığınların ayrıştırılarak geri dönüşüme verilmesi İzmirde hurdacı işini geliştirmiş ve bu alanı sanayinin yan kolu yapmıştır. Hurda fiyatları hurdanın durumuna, türüne ve kullanım alanına göre değişmektedir. İzmir ve ilçelerinde demir hurda alımı yapan iyi firmalar arasında bulunmaktayız. Günlük değişebilen güncel fiyatlarla hurdanın durumuna bağlı olarak fiyat belirlemekte ve hurda alımı gerçekleştirmekteyiz.

Bostanlı Demir Hurdacı

Geri Dönüşüm Hem Ekonomiyi Hem Çevreyi Korur

Geri dönüşümde başlıca amacı, doğal ve sınırlı kaynakların lüzumsuz kullanılmasını önlemektir. Ayrıca özellikle gelişmekte olan ülkelerin ekonomik gücünü sağlamlaştırabilmesi ve ithalat fazlalığının önüne geçilebilmesi için de demir hurda atıkların geri dönüşüm ile tekrar kullanılması oldukça etkilidir. Hurda ve atıkların ayrıştırılması ile birlikte atık çöp miktarının azaltılabilir olması da geri dönüşümün yaşam alanlarının korunmasındaki olumlu etkisi olarak bakılmalıdır. Demir, akü, paslanmaz çelik, alüminyum, bakır, kurşun, gümüş, kağıt, bronz, plastik, kauçuk, cam, elektronik atıklar gibi pek çok maddenin farklı kullanım alanlarından çıkan hurdalarının, geri dönüşüm yoluyla tekrar kullanılması, tabii kaynakların tükenmesini ve çevre kirliliğini önlemekteyiz.

Karşıyaka Demir Hurdacı

Neler Geri Dönüşüme Uygun Atık Ve Hurda Sınıfına Girer?

Demir Hurdaları, plastik ve maden olarak ayrılabildiği gibi her grup kendi içinde kalitesine göre de ayrılmakta ve fiyatlandırılmaktadır. Demir hurda satın alma işlemi sonrasında toplanan demir hurdalar tekrar kullanılmak üzere geri dönüşüm tesislerine tarafımızdan gönderilmektedir.Hurda madenler ana başlıklarda; alüminyum, bakır, sarı, demir, çinko, krom gibi ayrılabilir. Hurda bakır granül, hurda bakır soyma, hurda çubuk talaşı, hurda alüminyum talaşı, hurda alüminyum profil, krom talaşı, hurda dkp gibi pek çok alt kategori ile hurda alımı yapmaktayız Sadece imalat alanlarında çıkan malzemelerin değil kullanım ömrünü tamamlamış bina, şantiye, fabrika gibi alanlarda çıkan hurda madenlerin de geri dönüşümü mümkün olmaktadır. Hurda teneke, hurda inşaat demiri, inşaat iskelesi, hurda sac, hurda demir veya çelik borular, paslanmaz sac, paslanmaz çelik hurda, hurda çatı paneli, defolu çatı sacı, hurda trapez sac, hurda çatı, çelik veya bakır kablolar, hurda çatı paneli, hurda çatı makası, ikinci el çatı malzemeleri gibi pek çok atık da hurda alan fabrikalarda işlenerek geri dönüşüm yoluyla yeniden kullanılabilmektedir.

Hurda Metal Ve Cam Atıkların Ülke Ekonomisine Katkısı Nedir?

Gümüşten, bakıra, alüminyumdan kroma pek çok metalin hammaddesi madenler ülkemizde çıkarılmaktadır. Ancak doğal kaynakların bir sınırı vardır ve ihracatını da yaparak ülke ekonomisini geliştirmeye önayak bu maden türleri geri dönüşüm tesislerinde işlenerek büyük karlar sağlanabilmektedir. 2013 yılı verilerine göre, sadece kola kutusu atıkları ile ülke ekonomisi 23 milyon 610 bin lira kar sağlamıştır. Cam atıklarda özellikle otel, restoran ve kafelerden çıkan cam malzemelerin ayrıştırılması konusunda sürdürülen atık geri dönüşüm faaliyetlerinden ülke ekonomisine yılda 3 milyar TL katkı sağlanırken ve başta İzmir olmak üzere tüm ülkede 60 bin kişiye iş imkanı sunulmaktadır.

Çiğli Demir Hurdacı

Diğer Değerli Hurdalar

Alüminyum, yumuşak bir metal olmasından dolayı genellikle alaşımları kullanılır. Alüminyum Isıyı ve elektriği iyi iletirken demirden aşağı yukarı üç kat hafif olması sebebi ile tercih edilmektedir. Çeşitli mutfak aletlerinin ve dekorasyon malzemelerinin üretiminden, uçak ve füze yapımına kadar geniş bir yelpazede kullanılan alüminyum geri dönüşümde de oldukça tercih edilen bir malzeme olup, alüminyum Demir hurda alan firmalar oldukça fazladır.

Bizi Takip Edin: